Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 20 hours ago by u/Effective_Term7818 · 7 comments

Arabian Oud, ASQ, Armaf, Banadir & Lattafa Bundle

Listing photos

6 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~125 ml left

Arabian Oud

Sultani

partial bottle200 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $240.00. At this partial’s price per remaining ml, 200 ml would cost about $240.00. That is 17% above the $205.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$150.00

$1.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
partial bottleused

$60.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
partial bottleused

$60.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~97 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $36.27. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $36.27. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$35.00

$0.36/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$20.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error

Arabian Oud

Kashmir Musk

soldpartial bottle50 mlusedbottle only

$75.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Selling a few fragrances. See pictures for bottle levels and condition.

**Individual Bottles**

[**Arabian Oud Sultani**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#X8Tsvx1) 200ml bottle, approximately 125ml remaining No box **$150 shipped**

[**~~Arabian Oud Kashmir Musk~~**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#aLVOkTq) ~~50ml~~ ~~No box~~ ~~Only test sprays missing~~ **~~$75 shipped.~~** **SOLD**

[**Abdul Samad Al Quraishi Body Oud – Velvet**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#ChAMfkB) Only test sprays missing **$60 shipped**

[**Abdul Samad Al Quraishi Body Oud – Bold**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#ChAMfkB) Only test sprays missing **$60 shipped**

[**Armaf Infinity Silver**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#ko6edzT) 100ml Only test sprays missing **$35 shipped**

[**Banadir Fragrance 27**](https://imgur.com/a/GqxT5xa#RF1w267) Only test sprays missing **$35 shipped**

**Lattafa Raed Intense — 100ml - $20 shipped**

**~~Lattafa Bundle — $60 Shipped~~** [~~Lattafa Asad Elixir~~](https://imgur.com/a/1dCFbmt) ~~— 100ml~~ SOLD [~~Lattafa Musamam Intense~~](https://imgur.com/a/GqxT5xa#3Jwpdd6) ~~— 100ml~~ SOLD

All three bottles have only test sprays missing.

📸 **See pictures for exact bottle levels and condit**ion.

💳 **Paym**ent: PayPal Goods & Services. Buyer covers the G&S fee.

📦 **Shipp**ing: Included in all listed prices (CONUS).

🚫 **No holds — first completed payment get**s it.

Please comment **“Chat”** before sending a DM.

Thanks for looking!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

20 hours ago$150.00active
20 hours ago$75.00active
20 hours ago$60.00active
20 hours ago$60.00active
20 hours ago$35.00active
20 hours ago$75.00sold
19 hours ago$20.00active

Asking about Sultani 200 ml · $150