Full
Amouage
Lyric Man
full bottle100 mlbottle only
“[WTS] Amouage Lyric Man 100ml, Xerjoff Torino 21 100ml (Bottle) Lyric Man - $175 SOLD”
$175.00
$1.75/ml
Not enough comps yet
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Amouage
“[WTS] Amouage Lyric Man 100ml, Xerjoff Torino 21 100ml (Bottle) Lyric Man - $175 SOLD”
$175.00
$1.75/ml
Not enough comps yet
Xerjoff
“[WTS] Amouage Lyric Man 100ml, Xerjoff Torino 21 100ml (Bottle) Torino 21 - $150 (sprayed 12 times) SOLD”
$150.00
$1.50/ml
12% under market · 2 comps · low confidence
Prices include shipping and both come with no pres
Lyric Man - $175 SOLD
Torino 21 - $150 (sprayed 12 times) SOLD
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.