“✅Guerlain Tonka Sarrapia FP 50ml - $470 $450
Guerlain bottles only sprayed a few times max - see levels in photos - No engravings
All have prez”
$450.00
$9.00/ml
5% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
“✅Guerlain Tonka Sarrapia FP 50ml - $470 $450
Guerlain bottles only sprayed a few times max - see levels in photos - No engravings
All have prez”
$450.00
$9.00/ml
5% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleGuerlain
“✅Guerlain Honey Tobacco FP 100ml - $330 $310
Guerlain bottles only sprayed a few times max - see levels in photos - No engravings
All have prez”
$310.00
$3.10/ml
13% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleWidian
Full-bottle equivalent $166.67. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $166.67. That is 4% above the $160.00 full-bottle median from 3 recent same-size full-bottle asks.
“❌ Widian New York FP 50ml - $180 $160 $150
Widian missing around 5-6mls
All have prez
❌ = sold”
$150.00
$3.33/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
[Pics](https://imgur.com/a/Xc3jCqI)
✅Guerlain Tonka Sarrapia FP 50ml - ~~$470~~ $450
✅Guerlain Honey Tobacco FP 100ml - ~~$330~~ $310
❌ Widian New York FP 50ml - ~~$180 $160~~ $150
Guerlain bottles only sprayed a few times max - see levels in photos - No engravings Widian missing around 5-6mls All have prez Paypal FF Can ship USPS or UPS - Let me know if you want insurance for $1 per $100. If selecting insurance, it can only go out USPS No trades please
✅ = available ❌ = sold
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/ChipOnMaShoulder.