Decluttering sale - proceeds go towards FUMED Expo ATL for indie pickups to bring back!
Listing photos
25 bottles in this post · 4 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Life of the Party5 Sens · Full · 10 mlFull · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Dirty RiceBorn to Stand Out · Full · 10 mlFull · 10 ml$42.00$4.20/mlNo comps yet
Vanilla RiceEllis Brooklyn · Full · 10 mlFull · 10 ml$34.00$3.40/mlNo comps yet
Lust for SunJuliette Has a Gun · Full · 10 mlFull · 10 ml$29.00$2.90/mlNo comps yet
Le Beau Paradise GardenJean Paul Gaultier · Full · 10 mlFull · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Jean Paul Gaultier
Le Beau Paradise Garden
“JPG Le BEAU Paradise Garden $20”
SweetheartLoveShackFancy · Full · 10 mlFull · 10 ml$25.00$2.50/mlNo comps yet
Bubble BathMaison Margiela · Full · 10 mlFull · 10 ml$33.00$3.30/mlNo comps yet
Crème de ClementineNEST New York · Full · 10 mlFull · 10 ml$29.00$2.90/mlNo comps yet
Dreams StarlightCoach · Full · 10 mlFull · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Be DeliciousDKNY · Full · 10 mlFull · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Chérie Je T'aimeKate Spade · Full · 10 mlFull · 10 ml$15.00$1.50/mlNo comps yet
My Happy Lily of the BeachClinique · Full · 10 mlFull · 10 ml$37.00$3.70/mlNo comps yet
Clinique
My Happy Lily of the Beach
“Clinique My Happy - Lily of the Beach $30”
CleopatraTocca · SampleSample$20.00No comps yet
LoveVera Wang · SampleSample$15.00No comps yet
Dylan PurpleVersace · SampleSample$15.00No comps yet
L'Eau d'Issey Intense PivoineIssey Miyake · Full · 50 mlFull · 50 ml$27.00$0.54/mlNo comps yet
Issey Miyake
L'Eau d'Issey Intense Pivoine
“Issey Miyake L'eau d'Issey Intense Pivoine 1.6 oz/50 mL $20”
Sensual Vanilla EDPMaison Alhambra · Full · 80 mlFull · 80 ml$25.00$0.31/mlNo comps yet
Maison Alhambra
Sensual Vanilla EDP
“Maison Alhambra Sensual Vanilla EDP 2.7 oz/80 mL (includes box) $18”
Pink LilyOscar de la Renta · Full · 60 mlFull · 60 ml$107.00$1.78/mlNo comps yet
Oscar de la Renta
Pink Lily
“Oscar de la Renta Pink Lily (2006 - discontinued) 2 oz/60 mL $100”
Divine MoonTory Burch · Full · 50 mlFull · 50 ml$57.00$1.14/mlNo comps yet
Tory Burch
Divine Moon
“Tory Burch Divine Moon 1.7 oz/50 mL (includes box) $50”
Bright Crystal AbsoluVersace · Full · 50 mlFull · 50 ml$57.00$1.14/mlNo comps yet
Eros Pour Femme EDTVersace · Full · 50 mlFull · 50 ml$57.00$1.14/mlNo comps yet
Mochi MilkDedCool · sold · Full · 10 mlFull · 10 ml$27.00$2.70/mlsold
$27.00
$2.70/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
The Wedding Silk Santal 36Kayali · sold · Full · 10 mlFull · 10 ml$29.00$2.90/mlsold
“SOLD Kayali The Wedding Silk Santal 36 $22”
$29.00
$2.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Midnight OrchardOctavia Morgan · sold · Full · 10 mlFull · 10 ml$37.00$3.70/mlsold
Octavia Morgan
Midnight Orchard
“SOLD Octavia Morgan Midnight Orchard $30”
$37.00
$3.70/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Latte + NectarMichael Malul · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$52.00$0.52/mlsold
Michael Malul
Latte + Nectar
“SOLD Michael Malul Latte + Nectar 3.4 oz/100 mL (includes box) $45”
$52.00
$0.52/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Read the original postShowHide
**SALE -** Take **15%** **off** all orders! Tons of bottles to destash! Minis, travels, bigger bottles of various houses (mostly fem/unisex), as well as samples/decants.
\*\***Freebies** with every order!\*\*
**CONUS** \- $7 shipping or **free** if over $60 - USPS Hazmat from NC. PayPal or Venmo accepted. I try to ship out the next day after payment received; however, I will definitely ship out by the second business day.
Pictures in link: [Pics of declutter items](https://imgur.com/a/travels-minis-fbs-samples-decants-sdXGmpO) Fill lines shown as best as possible; if additional pictures desired, just ask. Some pictures show items that have previously sold. Refer to the list below for what is still available.
**TRAVEL SIZE 10 mL w/box** 5 Sens Life of the Party $20 Born to Stand Out Dirty Rice $35 SOLD ~~DedCool Mochi Milk $20~~ Ellis Brooklyn Vanilla Rice $27 JHAG Lust for Sun $22 JPG Le BEAU Paradise Garden $20 SOLD ~~Kayali The Wedding Silk Santal 36 $22~~ LoveShackFancy Sweetheart $18 Maison Margiela Replica Bubble Bath $26 Nest Créme de Clementine $22 SOLD ~~Octavia Morgan Midnight Orchard $30~~ \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_ **TRAVEL SIZE 10 mL - no box** Coach Dreams - Starlight $20 DKNY Be Delicious $20 Kate Spade Cherie je'taime $8 Clinique My Happy - Lily of the Beach $30 \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_ **DISCOVERY SETS** DIME (5 scents) $17 Lake & Skye (5 scents) $23 \_\_\_\_\_\_\_\_\_ **MINIS (dabbers - box pictured if included)** Tocca Cleopatra $13 Vera Wang Love $8 Versace Dylan Purple $8 \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_ **FULL SIZE** Issey Miyake L'eau d'Issey Intense Pivoine 1.6 oz/50 mL $20 Maison Alhambra Sensual Vanilla EDP 2.7 oz/80 mL (includes box) $18 SOLD ~~Michael Malul Latte + Nectar 3.4 oz/100 mL (includes box) $45~~ Oscar de la Renta Pink Lily (2006 - discontinued) 2 oz/60 mL $100 Tory Burch Divine Moon 1.7 oz/50 mL (includes box) $50 Versace Bright Crystal Absolu 1.7 oz/50 mL $50 Versace Eros Pour Femme EDT 1.7 oz/50 mL $50
Lots of samples too! Lattafa, Ki-Oku, Fugazzi, Khadlaj, Dries van Noten, The Merchant of Venice, and more - see spreadsheet for list. Link to Google sheets: [Google sheets](https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pwbG-w4TOdeCP_UfGfRS2LbMU97Cqw9FoMR9n3XZnfg/edit?gid=0#gid=0)
\*\*\*\*\*\*\* Freshly-made decants are also available - see Sheet 1 for current decanting inventory.
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about My Happy Lily of the Beach 10 ml · $37