Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/Dazzling-Rope3565 · 5 comments

Lorenzo Pazzaglia, Commodity, Malul, Russian Tea, Coach + Iris Debonair, Althair Exclusif Decants

Listing photos

8 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Lorenzo Pazzaglia

Passion Rose Extrait

full bottle50 ml

$115.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Commodity

Milk +

full bottle100 ml

$95.00

$0.95/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Michael Malul

Wood + Cardamom

full bottle100 ml

$55.00

$0.55/ml

15% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Arabiyat Prestige

Lutfah Light in the Heart

full bottle100 ml

$33.00

$0.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Parfums de Marly

Althaïr Exclusif

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full
decant5 ml

$32.00

$6.40/ml

7% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Masque Milano

Russian Tea

soldfull bottle100 ml

$165.00

$1.65/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Buyer pays G&S. Prices shipped; From CA. PM for more photos or questions.  Open to offers and trades. Add $8 for Trade Value Link: [https://imgur.com/a/frag-sale-rD82qEu](https://imgur.com/a/frag-sale-rD82qEu)

**Bottles**:

* ~~Masque Milano Russian Tea | 100ml | 165~~ * Lorenzo Pazzaglia Pasion Rose | 50ml | 115 * Commodity Milk +  | 100ml | 95 * Michael Malul Wood + Cardamom | 100ml | 55 * Coach For Men EDT | 100ml | 35 * Arabiyat Prestige Lutfah Light in the Heart | 100ml | 33

Decants

* Althair Exclusif (Pressurized) | 10ml | 43 * Creed Iris Debonair  | 5ml | 32 * Take both for 65 shipped

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$165.00sold
2 days ago$115.00active
2 days ago$95.00active
2 days ago$55.00active
2 days ago$35.00active
2 days ago$33.00active
2 days ago$43.00active
2 days ago$32.00active

Asking about Milk + 100 ml · $95