Mancera
Cedrat Boise
Full-bottle equivalent $45.00. At this partial’s price per remaining ml, 120 ml would cost about $45.00. That is 44% below the $80.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“Cedar Boise ~80/120ml $30”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Mancera
Full-bottle equivalent $45.00. At this partial’s price per remaining ml, 120 ml would cost about $45.00. That is 44% below the $80.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“Cedar Boise ~80/120ml $30”
Mancera
Full-bottle equivalent $85.71. At this partial’s price per remaining ml, 120 ml would cost about $85.71. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Tonka Cola ~70/120ml $50”
$50.00
$0.71/ml
9% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Full-bottle equivalent $437.50. At this partial’s price per remaining ml, 250 ml would cost about $437.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Cologne Royale [8G01A1] ~200ml/250ml, $350”
Bond No. 9
Full-bottle equivalent $255.10. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $255.10. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Andy Warhol Lexington Avenue [3500] 49ml/50ml, $250”
Creed
Full-bottle equivalent $253.85. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $253.85. That is 75% above the $145.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“2005 Original Vetiver [AK1T05] 65ml/75ml, $220”
$220.00
$3.38/ml
11% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Full-bottle equivalent $178.57. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $178.57. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Triumph of bacchus ~70/100ml $125 (SOLD)”
$125.00
$1.79/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other partial bottles
#
All prices are shipped. Shipping is CONUS. PayPal F&F or zelle. Please check photos through, or ask for more photos. (Switched to Android so photos maybe more saturated then before)
Buy all 3 for for $200 {
ARGOS:
Triumph of bacchus \~70/100ml $125 (SOLD)
MANCERA:
Cedar Boise \~80/120ml $30
Tonka Cola \~70/120ml $50
}
CHRISTIAN DIOR: Cologne Royale \[8G01A1\] \~200ml/250ml, $350
BOND NO 9: Andy Warhol Lexington Avenue \[3500\] 49ml/50ml, $250
CREED: 2005 Original Vetiver \[AK1T05\] 65ml/75ml, $220
Mancera: [https://imgur.com/a/Rsycf6v](https://imgur.com/a/Rsycf6v)
Dior: [https://imgur.com/a/8DYvKyO](https://imgur.com/a/8DYvKyO)
Argos: [https://imgur.com/a/s2NYLNo](https://imgur.com/a/s2NYLNo)
Bond No 9: [https://imgur.com/a/3nWfnjC](https://imgur.com/a/3nWfnjC)
creed: [https://imgur.com/a/XG6uRKp](https://imgur.com/a/XG6uRKp)
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/counterstrikenewbie.