Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/IncreaseSufficient · 22 comments

HAWAS PRIVATE LINEUP (Dulce, Terra, Luceo) PRICE DROP 🔥

Listing photos

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
full bottlesealedfull presentation

$54.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottlesealedfull presentation

$54.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottlesealedfull presentation

$54.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottlesealedfull presentation

$40.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full
decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full
decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full
decant10 ml

$17.00

$1.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Hello everyone! Got some Hawas Private Line in stock and letting it go at a steal! These are currently going at $79.99 on Jomashop for reference!

2x Hawas Private Line Terra SEALED - $49 2x Hawas Private Line Dulce SEALED - $49 2x Hawas Private Line Luceo SEALED - $49 2x Hawas La Mer SEALED $35

|New Release|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| || |Hawas Private Line Dulce (Rasasi)|$5|$7|$10|$18| |Hawas Private Line Terra (Rasasi)|$5|$7|$10|$18| |Hawas Private Line Luceo (Rasasi)|$5|$7|$10|$18| |Hawas La Mer (Rasasi|$3|$5|$7|$12|

Also offering decants for all 4!

Free Shipping with 2+ Bottles or add $5 for shipping otherwise !Please comment before DMing! Paypal F&F and Zelle please!

[proof!](https://imgur.com/a/HFspYGL)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$54.00active
2 days ago$54.00active
2 days ago$54.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$23.00active
2 days ago$23.00active
2 days ago$23.00active
2 days ago$17.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.