Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/DieWithYerBootsOn · 3 comments

New Additions! Tom Ford, Serge Lutens, Givenchy, Floris, & More - Bundles, Vintages, Rarities, & Beyond!

Listing photos

60 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Paradise Homme EDTAlfred Sung · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlbottle only

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Shi EDPAlfred Sung · Full · 30 ml$20.00$0.67/mlNo comps yet
Full

Alfred Sung

Shi EDP

full bottle30 mlfull presentation

$20.00

$0.67/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Quorum EDTAntonio Puig · Full · 100 ml$20.00$0.20/mlNo comps yet
Full

Antonio Puig

Quorum EDT

full bottle100 mlfull presentation

$20.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aramis Vintage Batch A48 May 2018 EDTAramis · Full · 60 ml$85.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle60 mlfull presentation

$85.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Special Blend EDTAramis · Full · 110 ml$165.00$1.50/mlNo comps yet
Full
full bottle110 mlbottle only

$165.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sportif CologneAvon · Full · 53 ml$15.00$0.28/mlNo comps yet
Full
full bottle53 mlbottle only

$15.00

$0.28/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Tempo CologneAvon · Full · 10 ml$15.00$1.50/mlNo comps yet
Full
full bottle10 mlbottle only

$15.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
UnspokenAvon · Full · 10 ml$20.00$2.00/mlNo comps yet
Full
full bottle10 mlbottle only

$20.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour HommeAzzaro · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sport Man EDTBenetton · Full · 100 ml$85.00$0.85/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$85.00

$0.85/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
for HerCafe de Cafe · Full · 90 ml$30.00$0.33/mlNo comps yet
Full

Cafe de Cafe

for Her

full bottle90 mlbottle only

$30.00

$0.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Obsession Night for Men EDTCalvin Klein · Full · 125 ml$25.00$0.20/mlNo comps yet
Full
full bottle125 mlfull presentation

$25.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Cardin EDPPierre Cardin · Full · 37 ml$45.00$1.22/mlNo comps yet
Full

Pierre Cardin

Cardin EDP

full bottle37 mlbottle only

$45.00

$1.22/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Vetyver EDTCarlo Corinto · Partial · 100 ml · 30%$25.00$0.83/mlNo comps yet
~30 ml left

Carlo Corinto

Vetyver EDT

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $83.33. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $83.33. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$25.00

$0.83/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Votre EDTCharles Jourdan · Full · 100 ml$125.00$1.25/mlNo comps yet
Full

Charles Jourdan

Votre EDT

full bottle100 mlfull presentation

$125.00

$1.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Light Blue Pour Homme (discontinued)Dolce & Gabbana · Full · 75 ml$45.00$0.60/mlNo comps yet
Full
full bottle75 mlfull presentation

$45.00

$0.60/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Private CollectionEstée Lauder · Full · 50 ml$105.00$2.10/mlNo comps yet
Full

Estée Lauder

Private Collection

full bottle50 mlbottle only

$105.00

$2.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Youth DewEstée Lauder · Full · 67 ml$25.00$0.37/mlNo comps yet
Full

Estée Lauder

Youth Dew

full bottle67 mlfull presentation

$25.00

$0.37/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Golden Amber EDPFloris · Full · 100 ml$105.00$1.05/ml5% under market
Full
full bottle100 mlfull presentation

$105.00

$1.05/ml

5% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
JF EDTFloris · Full · 100 ml$70.00$0.70/mlNo comps yet
Full

Floris

JF EDT

full bottle100 mlbottle only

$70.00

$0.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Fullchoke EDTFrancesco Smalto · Full · 50 ml$40.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Francesco Smalto

Fullchoke EDT

full bottle50 mlfull presentation

$40.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Galanos EDPGalanos · Full · 60 ml$55.00$0.92/mlNo comps yet
Full
full bottle60 mlbottle only

$55.00

$0.92/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Galanos EDPGalanos · Full · 7.3 ml$25.00$3.42/mlNo comps yet
Full
full bottle7.3 mlbottle only

$25.00

$3.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
III ParfumGivenchy · Full · 30 ml$195.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Givenchy

III Parfum

full bottle30 mlfull presentation

$195.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Riviera Nights EDTJacques Bogart · Full · 100 ml$55.00$0.55/mlNo comps yet
Full

Jacques Bogart

Riviera Nights EDT

full bottle100 mlfull presentation

$55.00

$0.55/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Tempête d’Automne ParfumJacques Fath · Full · 100 ml$115.00$1.15/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$115.00

$1.15/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Velours Boise ParfumJacques Fath · Full · 50 ml$75.00$1.50/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlfull presentation

$75.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Ecusson EDCJean d'Albret · Full · 33 ml$75.00$2.27/mlNo comps yet
Full

Jean d'Albret

Ecusson EDC

full bottle33 mlfull presentation

$75.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Collection Heritage Pour Homme EDTJean Patou · Full · 100 ml$125.00$1.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlbottle only

$125.00

$1.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Trophee Pour le SportLancôme · Full · 150 ml$35.00$0.23/mlNo comps yet
Full
full bottle150 mlbottle only

$35.00

$0.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Brutal Classic Intense EDTLa Rive · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Epris CologneMax Factor · Full · 15 ml$20.00$1.33/mlNo comps yet
Full

Max Factor

Epris Cologne

full bottle15 mlbottle only

$20.00

$1.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Extreme Night EDTMichael Kors · Full · 50 ml$65.00$1.30/mlNo comps yet
Full

Michael Kors

Extreme Night EDT

full bottle50 mlbottle only

$65.00

$1.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Green EDTMontana · Full · 50 ml$35.00$0.70/mlNo comps yet
Full

Montana

Green EDT

full bottle50 mlfull presentation

$35.00

$0.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Starwalker EDTMontblanc · Full · 50 ml$25.00$0.50/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlfull presentation

$25.00

$0.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
for Men EDTNicole Miller · Full · 125 ml$75.00$0.60/mlNo comps yet
Full

Nicole Miller

for Men EDT

full bottle125 mlfull presentation

$75.00

$0.60/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gentleman EDTOscar de la Renta · Full · 100 ml$215.00$2.15/mlNo comps yet
Full

Oscar de la Renta

Gentleman EDT

full bottle100 mlfull presentation

$215.00

$2.15/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Perry Ellis 2018 Edition EDTPerry Ellis · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
RepliqueRaphael · Full$75.00No comps yet
Full

Raphael

Replique

full bottlebottle only

$75.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Scaasi EDPScaasi · Full · 50 ml$20.00$0.40/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlfull presentation

$20.00

$0.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
L'eau d'Armoise EDPSerge Lutens · Full · 100 ml$75.00$0.75/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$75.00

$0.75/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
L'eau de Paille EDPSerge Lutens · Full · 100 ml$95.00$0.95/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$95.00

$0.95/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Santal BlushTom Ford · Full · 50 ml$195.00$3.90/mlNo comps yet
Full

Tom Ford

Santal Blush

full bottle50 mlfull presentation

$195.00

$3.90/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DrifterTrue Religion · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full

True Religion

Drifter

full bottle100 mlfull presentation

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sexy Little Things Noir EDPVictoria's Secret · Full · 7.5 ml$45.00$6.00/mlNo comps yet
Full
full bottle7.5 mlbottle only

$45.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Opium 2009 Edition EDTYves Saint Laurent · Full · 50 ml$115.00$2.30/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Opium 2009 Edition EDT

full bottle50 mlfull presentation

$115.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour Homme EDTYves Saint Laurent · Full · 150 ml$195.00$1.30/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Pour Homme EDT

full bottle150 mlbottle only

$195.00

$1.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Blooming Oud EDPZara · Full · 100 ml$75.00$0.75/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$75.00

$0.75/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Elevated Oud EDPZara · Full · 100 ml$75.00$0.75/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$75.00

$0.75/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Evening Safari Drive EDPZara · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
For Him Blue Edition EDPZara · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Fleur de Patchouli EDPZara · Full · 90 ml$45.00$0.50/mlNo comps yet
Full
full bottle90 mlfull presentation

$45.00

$0.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full Moon Over the Desert EDPZara · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Intense Vibrant Leather EDPZara · Full · 90 ml$65.00$0.72/mlNo comps yet
Full
full bottle90 mlfull presentation

$65.00

$0.72/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Magnificent Black EDPZara · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Majestic Green EDPZara · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Man Silver EDTZara · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlbottle only

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Surfing Puerto Escondido EDTZara · Full · 100 ml$95.00$0.95/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlfull presentation

$95.00

$0.95/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Tubereuse Noir EDPZara · Full · 90 ml$30.00$0.33/mlNo comps yet
Full
full bottle90 mlfull presentation

$30.00

$0.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Vancouver Hornby Street Downtown EDTZara · Full · 80 ml$25.00$0.31/mlNo comps yet
Full
full bottle80 mlbottle only

$25.00

$0.31/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

*Hello Fragrance Fanatics!*

[You can find my full list of fragrances I own on a spreadsheet here](https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aS3ZvRUOqEOUun_DtDdtc8p-GqdS1lAAV9imsTTaNJQ/edit?usp=sharing)... you can also find a list of fragrances I'm looking to trade for at the very bottom of this list.

___

**ALFRED SUNG BUNDLE - Take both for $50**

-[Alfred Sung Paradise Homme](https://www.fragrantica.com/perfume/Alfred-Sung/Paradise-Homme-1648.html) 100ml EdT [in its original bottle](https://imgur.com/a/alfred-sung-paradise-pour-homme-nPQ996x) at $45 w/CONUS shipping

-[Alfred Sung Shi](https://www.fragrantica.com/perfume/Alfred-Sung/Shi-1638.html) 30ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/alfred-sung-shi-30ml-edp-full-presentation-Qlr9ks0) at $20 w/CONUS shipping

___

-[Antonio Puig Quorum](https://www.fragrantica.com/perfume/Antonio-Puig/Quorum-3825.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/antonio-puig-quorum-100ml-edt-full-presentation-YFN60ri) at $20 w/CONUS shipping

___

**ARAMIS BUNDLE - Take both for $225**

-[Aramis Aramis](https://www.fragrantica.com/perfume/Aramis/Aramis-113.html) Vintage Batch A48 May 2018 60ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/aramis-aramis-50ml-edt-vintage-full-presentation-x2-2Oe4NQd) at $85 w/CONUS shipping

-[Aramis Special Blend](https://www.fragrantica.com/perfume/Aramis/Aramis-Special-Blend-59125.html) 110ml EdT in its [original bottle](https://imgur.com/a/aramis-special-blend-110ml-edp-vTF5BSQ) at $165 w/CONUS shipping

___

**AVON BUNDLE - Take all three for $30**

-[Avon Sportif](https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Sportif-39124.html) 53ml Cologne [in its original bottle](https://imgur.com/a/avon-sportif-zSF4Ij5) at $15 with CONUS shipping

-[Avon Tempo](https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Tempo-56334.html) 10ml Ultra Cologne circa 1985 [in its original bottle](https://imgur.com/a/avon-tempo-ultra-cologne-10ml-full-presentation-3aksrd4) at $15 with CONUS shipping

-[Avon Unspoken](https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Unspoken-38657.html) 10ml Super Ultra Perfume circa 1985 [in its original bottle](https://imgur.com/a/unspoken-10ml-ultra-perfume-QgHDBTe) at $20 with CONUS shipping

___

-[Azzaro Pour Homme Cologne Intense](https://www.fragrantica.com/perfume/Azzaro/Azzaro-Pour-Homme-Cologne-Intense-65993.html) 100ml Cologne Intense in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/azzaro-pour-homme-cologne-intense-100ml-full-presentation-XL0jzTF) at $45 w/CONUS shipping

-[Benetton Sport Man](https://www.fragrantica.com/perfume/Benetton/Benetton-Sport-Man-2491.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/benetton-sport-man-100ml-edt-full-presentation-0TlAMad) at $85 w/CONUS shipping

-[Cafe de Cafe for Her](https://www.fragrantica.com/perfume/Cafe-Parfums/Cafe-3866.html) 3oz vintage tester in its [original bottle](https://imgur.com/a/qCUXU3y) at $30 w/CONUS shipping

-[Calvin Klein Obsession Night for Men](https://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/Obsession-Night-for-Men-251.html) 125ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/calvin-klein-obsession-night-men-100ml-edt-full-presentation-yCm6McD) at $25 w/CONUS shipping

-[Cardin de Pierre Cardin](https://www.fragrantica.com/perfume/Pierre-Cardin/Cardin-10557.html) Vintage 37ml EdP in its [original bottle](https://imgur.com/a/pierre-cardin-cardin-37ml-edp-splash-Le6OE7m) at $45 w/CONUS shipping

-[Carlo Corinto Vetyver](https://www.fragrantica.com/perfume/Carlo-Corinto/Carlo-Corinto-Vetyver-13313.html) Vintage 100ml EdT **30% FULL** in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/carlo-corinto-vetyver-100ml-edt-splash-full-presentation-MhL25X6) at $25 w/CONUS shipping

-[Charles Jourdan Votre](https://www.fragrantica.com/perfume/Charles-Jourdan/Votre-4893.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/charles-jourdan-votre-100ml-edt-full-presentation-yof1noN) at $125 w/CONUS shipping

-[Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme](https://www.fragrantica.com/perfume/Dolce-Gabbana/Light-Blue-pour-Homme-1068.html) 75ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/dolce-2NNLfIm) at $45 w/CONUS shipping

___

**ESTEE LAUDER BUNDLE - Take Both for $110**

-[Estee Lauder Private Collection](https://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Private-Collection-547.html) 50ml EdP Tester in its [original bottle](https://imgur.com/a/estee-lauder-private-collection-50ml-edp-tester-ypZ0Ib8) at $105 w/CONUS shipping

-[Estee Lauder Youth Dew](https://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Youth-Dew-555.html) 67ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/estee-lauder-youth-dew-67ml-edp-full-presentation-U65kMJO) at $25 w/CONUS shipping

___

**FLORIS BUNDLE - Take Both for $160**

-[Floris Golden Amber](https://www.fragrantica.com/perfume/Floris/Golden-Amber-96252.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/1jgqMqt) at $105 w/CONUS shipping

-[Floris JF](https://www.fragrantica.com/perfume/Floris/JF-9900.html) 100ml EdT Tester in its [original bottle](https://imgur.com/a/jf-Hfar8cj) at $70 w/CONUS shipping

___

-[Francesco Smalto Fullchoke](https://www.fragrantica.com/perfume/Francesco-Smalto/Fullchoke-9825.html) 50ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/francesco-smalto-50ml-edt-full-presentation-9SvytWR) at $40 w/CONUS shipping

___

**GALANOS BUNDLE - Take both for $65**

-[Galanos by Galanos](https://www.fragrantica.com/perfume/Galanos/Galanos-5989.html) 60ml EdP in its [original bottle](https://imgur.com/a/galanos-atomizer-Whv6FE4) at $55 w/CONUS shipping

-[Galanos by Galanos](https://www.fragrantica.com/perfume/Galanos/Galanos-5989.html) 7.3ml Perfume in its [original bottle](https://imgur.com/a/galanos-perfume-j1bUqlk) at $25 w/CONUS shipping

___

-[Givenchy III](https://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Givenchy-III-1962.html) vintage 30ml Parfum oil in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/givenchy-iii-30ml-parfum-vintage-full-presentation-5Z85W08) at $195 w/CONUS shipping

-[Jacques Bogart Riviera Nights](https://www.fragrantica.com/perfume/Jacques-Bogart/Riviera-Nights-11131.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/jacques-bogart-riviera-nights-100ml-edt-full-presentation-oZ45nEC) at $55 with CONUS shipping

___

**JACQUES FATH BUNDLE - Take Both for $175**

-[Jacques Fath Tempête d’Automne](https://www.fragrantica.com/perfume/Jacques-Fath/Tempete-d-Automne-51568.html) 100ml Parfum in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/jacques-fath-tempete-dautomne-100ml-edp-full-presentation-mAks4BI) at $115 with CONUS shipping

-[Jacques Fath Velours Boise](https://www.fragrantica.com/perfume/Jacques-Fath/Velours-Boise-51567.html) 50ml Parfum in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/jacques-fath-velours-boise-50ml-edp-full-presentation-4SYFkXK) at $75 with CONUS shipping

___

-[Jean d'Albret Ecusson](https://www.fragrantica.com/perfume/Jean-d-Albret/Ecusson-41620.html) 33ml EdC in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/jean-dalbret-ecusson-33ml-edc-full-presentation-ZvRBTOX) at $75 with CONUS shipping

-[Jean Patou Collection Heritage Pour Homme](https://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Patou/Collection-Heritage-Patou-Pour-Homme-21457.html) 100ml EdT [in its original bottle](https://imgur.com/a/jean-patou-pour-homme-100ml-edt-yWew2qx) at $125 with CONUS shipping

-[Lancome Trophee Pour le Sport](https://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/Trophee-8082.html) 150ml Deodorant Spray in its [original bottle](https://imgur.com/a/lancome-trophee-100ml-edt-20th-anniversary-full-presentation-deodorant-bgrM0h4) at $35 with CONUS shipping

-[La Rive Brutal Classic Intense](https://www.fragrantica.com/perfume/Miraculum/Brutal-Classic-Intense-45010.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/la-rive-brutal-classic-intense-100ml-edt-full-presentation-MIHEzVT) at $25 with CONUS shipping

-[Max Factor Epris](https://www.fragrantica.com/perfume/Max-Factor/Epris-14468.html) 15ml Concentrated Cologne [in its original bottle](https://imgur.com/a/max-factor-epris-15ml-concentrated-cologne-2n8139e) at $20 with CONUS shipping

-[Michael Kors Extreme Night](https://www.fragrantica.com/perfume/Michael-Kors/Extreme-Night-44695.html) 50ml EdT [in its original bottle](https://imgur.com/a/michael-kors-extreme-night-50ml-edt-PmvKGGl) at $65 with CONUS shipping

-[Montana Green](https://www.fragrantica.com/perfume/Montana/Montana-Green-2374.html) 50ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zN0dSOC) at $35 with CONUS shipping

-[Montblanc Starwalker](https://www.fragrantica.com/perfume/Montblanc/Starwalker-4023.html) 50ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/montblanc-starwalker-50ml-edt-full-presentation-1l7puqo) at $25 with CONUS shipping

-[Nicole Miller for Men](https://www.fragrantica.com/perfume/Nicole-Miller/Nicole-Miller-for-Men-6172.html) 125ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/nicole-miller-men-125ml-edt-full-presentation-90RsaPV) at $75 with CONUS shipping

-[Oscar de la Renta Gentleman](https://www.fragrantica.com/perfume/Oscar-de-la-Renta/Gentleman-40621.html) 100ml EdT [in its original, complete presentation](https://imgur.com/a/oscar-de-la-renta-gentleman-100ml-edt-full-presentation-LWYo3bw) at $215 with CONUS shipping

-[Perry Ellis Perry Ellis](https://www.fragrantica.com/perfume/Perry-Ellis/Perry-Ellis-2018-49359.html) 2018 Edition 100ml EdT [in its original, complete presentation](https://imgur.com/a/perry-ellis-perry-ellis-100ml-edt-kStMs14) at $30 with CONUS shipping

-[Raphael Replique](https://www.fragrantica.com/perfume/Raphael/Replique-5132.html) circa 1985 in its [original bottle](https://imgur.com/a/replica-iYMwCM1) at $75 w/CONUS shipping

-[Scaasi Scaasi](https://www.fragrantica.com/perfume/Scaasi/Scaasi-10732.html) 50ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/scaasi-scaasi-50ml-edp-full-presentation-1FiycHw) at $20 with CONUS shipping

___

**SERGE LUTENS BUNDLE - Take Both for $145**

-[Serge Lutens L'eau d'Armoise](https://www.fragrantica.com/perfume/Serge-Lutens/L-Eau-d-Armoise-53374.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/serge-lutens-leau-darmoise-100ml-edt-full-presentation-VZrGx92) at $75 with CONUS shipping

-[Serge Lutens L'eau de Paille](https://www.fragrantica.com/perfume/Serge-Lutens/L-Eau-de-Paille-59896.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/paille-jar1L4L) at $95 with CONUS shipping

___

-[Tom Ford Santal Blush](https://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/Santal-Blush-12766.html) 50ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/tom-ford-santal-blush-50ml-edp-full-presentation-VJPyPsI) at $195 with CONUS shipping

-[True Religion Drifter](https://www.fragrantica.com/perfume/True-Religion/Drifter-11913.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/true-religion-drifter-100ml-edt-full-presentation-3LJhUeP) at $30 with CONUS shipping

-[Victoria's Secret Sexy Little Things Noir](https://www.fragrantica.com/perfume/Victoria-s-Secret/Sexy-Little-Things-Noir-5359.html) 7.5ml EdP mini with atomizer in its [original spray bottle](https://imgur.com/a/victorias-secret-sexy-little-things-noir-FAzTkwd) at $45 with CONUS shipping

___

**YSL BUNDLE - Take Both for $275**

-[Yves St. Laurent Opium](https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Opium-Eau-de-Toilette-2009-64500.html) 2009 Edition 50ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/yves-st-laurent-opium-50ml-edt-full-presentation-A6ce6bu) at $115 with CONUS shipping

-[Yves St. Laurent Rive Gauche Pour Homme](https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Rive-Gauche-pour-Homme-1032.html) 150ml Deodorant Spray in its [original bottle](https://imgur.com/a/yves-st-laurent-rive-gauche-pour-homme-80ml-edt-full-presentation-la-collection-deodorant-wUNHhVd) at $195 with CONUS shipping

___

**ZARA BUNDLE - Take the Baker's Dozen (All 13!) for $400**

-[Zara Blooming Oud](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Blooming-Oud-84488.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-blooming-oud-100ml-parfum-full-presentation-bfu3jdS) at $75 with CONUS shipping

-[Zara Elevated Oud](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Elevated-Oud-84490.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-elevated-oud-100ml-parfum-full-presentation-8PuUQJw) at $75 with CONUS shipping

-[Zara Evening Safari Drive](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Evening-Safari-Drive-79101.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-evening-safari-drive-100ml-edp-full-presentation-GhzU3yq) at $45 with CONUS shipping

-[Zara for Him Blue Edition](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/For-Him-Blue-Edition-78050.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-him-blue-edition-100ml-edt-full-presentation-BVaqVTh) at $30 with CONUS shipping

-[Zara Fleur de Patchouli](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Fleur-de-Patchouli-58161.html) 90ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-fleur-de-patchouli-90ml-edp-full-presentation-Zvw1igr) at $45 with CONUS shipping

-[Zara Full Moon Over the Desert](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Full-Moon-Over-The-Desert-79099.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/full-moon-cayA4zH) at $45 with CONUS shipping

-[Zara Intense Vibrant Leather](https://basenotes.com/fragrances/intense-vibrant-leather-by-zara.26252761) 90ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/intense-USTRt7i) at $65 with CONUS shipping

-[Zara Magnificent Black](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Magnificent-Black-79047.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-magnificent-black-100ml-edp-full-presentation-GIUsSQL) at $45 with CONUS shipping

-[Zara Majestic Green](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Majestic-Green-79045.html) 100ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/majestic-dyN5YX6) at $45 with CONUS shipping

-[Zara Man Silver](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Man-Silver-43469.html) 100ml EdT in its [original bottle](https://imgur.com/a/bD5twrK) at $25 with CONUS shipping

-[Zara Surfing Puerto Escondido](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Surfing-Puerto-Escondido-80489.html) 100ml EdT in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/puerto-RwQET32) at $95 with CONUS shipping

-[Zara Tubereuse Noir](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Tubereuse-Noir-58159.html) 90ml EdP in its [original, complete presentation](https://imgur.com/a/zara-tubereuse-noir-90ml-edp-full-presentation-RSJlYq9) at $30 with CONUS shipping

-[Zara Vancouver Hornby Street Downtown](https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Vancouver-Hornby-Street-Down-65893.html) 80ml EdT in its [original bottle](https://imgur.com/a/zara-vancouver-hornby-street-downtown-80ml-edt-full-presentation-raU7PvJ) at $25 with CONUS shipping

___

**SCENTS I AM ACTIVELY LOOKING TO TRADE FOR**

-[Bogner Deep Forest](https://www.fragrantica.com/perfume/Bogner/Deep-Forest-11025.html)

-[Chanel Antaeus Sport Cologne](https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Antaeus-Sport-Cologne-125706.html)

-[Christian Dior Jules](https://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Jules-1243.html)

-[Creed Millesime 1849](https://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Millesime-1849-Eau-de-Parfum-88140.html)

-[Davidoff Cool Water Night Dive](https://www.fragrantica.com/perfume/Davidoff/Cool-Water-Night-Dive-23045.html)

-[Davidoff Good Life](https://www.fragrantica.com/perfume/Davidoff/Good-Life-510.html)

-[Davidoff Relax](https://www.fragrantica.com/perfume/Davidoff/Relax-1320.html)

-[Ralph Lauren Extreme Polo Sport](https://www.fragrantica.com/perfume/Ralph-Lauren/Extreme-Polo-Sport-9740.html)

-[Rogue Tabac Vert](https://www.fragrantica.com/perfume/Rogue-Perfumery/Tabac-Vert-53817.html)

-[Thierry Mugler Over the Musk](https://www.fragrantica.com/perfume/Mugler/Over-The-Musk-25095.html)

-[Tom Ford Tobacco Oud Intense](https://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/Tobacco-Oud-Intense-46482.html)

-[Yves St. Laurent Jazz Prestige](https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Jazz-Prestige-4891.html)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$45.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$85.00active
3 days ago$165.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$85.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$125.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$105.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$105.00active
3 days ago$70.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$55.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$195.00active
3 days ago$55.00active
3 days ago$115.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$125.00active
3 days ago$35.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$65.00active
3 days ago$35.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$215.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$95.00active
3 days ago$195.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$115.00active
3 days ago$195.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$65.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$45.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$95.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$25.00active

Asking about Man Silver EDT 100 ml · $25