Aspiring Aromas
What the Fluff
“* Aspiring Aromas What The Fluff Eau de Parfum - 15 ml bottle tested once (98+% full) - $30 [link]”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Aspiring Aromas
“* Aspiring Aromas What The Fluff Eau de Parfum - 15 ml bottle tested once (98+% full) - $30 [link]”
Lolita Lempicka
“* Lolita Lempicka Lolita Lempicka - Eau de Parfum - 100 ml bottle tested once (~98+% full), includes box - $30 [link]”
Jesus del Pozo
“* Halloween by Jesus del Pozo Eau de Toilette - 100 ml bottle tested once (~98% full)- $20 [link]”
Maison Margiela
“* Maison Margiela Replica By the Fireplace - 7 ml mini dabber bottle tested once (~90-95% full) - $12 [link]”
Child
Full-bottle equivalent $57.14. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $57.14. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* Child Perfume Parfum Oil - 30 ml roller bottle (~70% full) - $40 [link]”
Abercrombie & Fitch
Full-bottle equivalent $34.30. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $34.30. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* Abercrombie & Fitch Cedar Ridge Eau de Parfum - 75 ml bottle (~85-90% full) - $30 [link]”
Clean Reserve
Full-bottle equivalent $42.11. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $42.11. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* Clean Reserve Acqua Neroli Eau de Parfum - 100 ml bottle (~45-50% full) - $20 [link]”
NEST New York
“* Nest NY Balinese Coconut Perfume Oil - 6 ml roller bottle tested once (~98%+ full) - $20 [link]”
Chloé
“* Chloe Roses de Chloe Eau de Toilette - 10 ml roller bottle (~90-95% full) - $15 [link]”
Fine'ry
Full-bottle equivalent $19.35. At this partial’s price per remaining ml, 60 ml would cost about $19.35. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* fine'ry Mysterious Nomad Eau de Parfum - 60 ml bottle ~(75-80% full) - $15 [link]”
Maison Louis Marie
Full-bottle equivalent $48.43. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $48.43. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Maison Louis Marie No. 04 Bois de Balincourt [link] BUNDLE all 3 for $80 * Eau de Parfum - 50 ml bottle (~80-85% full) - $40 [link]”
Maison Louis Marie
“Maison Louis Marie No. 04 Bois de Balincourt [link] BUNDLE all 3 for $80 * Perfume Oil - 15 ml roller bottle (~95+% full) - $35 [link]”
Maison Louis Marie
Full-bottle equivalent $14.71. At this partial’s price per remaining ml, 10 ml would cost about $14.71. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Maison Louis Marie No. 04 Bois de Balincourt [link] BUNDLE all 3 for $80 * Eau de Parfum - 10 ml travel spray bottle (~65-70% full) - $10 [link]”
Imaginary Authors
“* Imaginary Authors First Peach Of The Season - 2 ml spray brand new unused/untested 100% full - $6 [link]”
MRAJIA
“* MRAJIA Mallow Freak - 2 ml spray tested once (~75-80% full) - $6 [link]”
Cirrus
Cirrus
Cirrus
Cirrus
Zomething Strange
“* Another Marshmallow? - 15 ml roller bottle tested once (~95+% full) - $15”
$15.00
$1.05/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* I'm The Mary - 15 ml roller bottle tested once (~98+% full) - $12”
$12.00
$0.80/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* Zombie - 10 ml roller bottle tested once (~95+% full) - $10”
$10.00
$1.05/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* Mall Rat - 10 ml roller bottle tested once (~98+% full) - $9”
$9.00
$0.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* Lucky Rabbit - 10 ml roller bottle tested once (~98+% full) - $9”
$9.00
$0.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* Nonsense - 10 ml roller bottle tested once (~98+% full) - $9”
$9.00
$0.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* I'm Blue - 10 ml roller bottle new/sealed (100% full) - $9”
$9.00
$0.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Zomething Strange
“* Lucy In The Sky - 10 ml roller bottle tested once (~95+% full) - $7”
$7.00
$0.74/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sunday Coven Haus
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sunday Coven Haus
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sunday Coven Haus
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sunday Coven Haus
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sorce
$4.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
$4.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sorce
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sorce
$4.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stardust & Stems
$3.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stardust & Stems
$5.00
$2.50/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stardust & Stems
$6.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stardust & Stems
$6.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stardust & Stems
$6.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
[**https://imgur.com/a/PQRZVqX**](https://imgur.com/a/PQRZVqX)
Hello! Happy to discuss bundle deals and offers. Please see additional photos below via Imgur links.
Shipping: Add $7 flat for most orders. Larger/heavier bundles calculated separately. CONUS only.
Thanks for taking a look!
# Bottles
* **Aspiring Aromas What The Fluff** Eau de Parfum - 15 ml bottle tested once (98+% full) - **$30** [https://imgur.com/a/tbbeFVG](https://imgur.com/a/tbbeFVG) * **Lolita Lempicka Lolita Lempicka** \- Eau de Parfum - 100 ml bottle tested once (\~98+% full), includes box - **$30** [https://imgur.com/a/VyN0Sxm](https://imgur.com/a/VyN0Sxm) * **Halloween by Jesus del Pozo** Eau de Toilette - 100 ml bottle tested once (\~98% full)- **$20** [https://imgur.com/a/szQjn1l](https://imgur.com/a/szQjn1l) * **Maison Margiela Replica By the Fireplace** \- 7 ml mini dabber bottle tested once (\~90-95% full) - **$12** [https://imgur.com/a/Fan3zNk](https://imgur.com/a/Fan3zNk) * **Child** **Perfume** Parfum Oil - 30 ml roller bottle (\~70% full) - **$40** [https://imgur.com/a/iwayM6j](https://imgur.com/a/iwayM6j) * **Abercrombie & Fitch Cedar Ridge** Eau de Parfum - 75 ml bottle (\~85-90% full) - **$30** [https://imgur.com/a/3e2ne45](https://imgur.com/a/3e2ne45) * **Clean Reserve Acqua Neroli** Eau de Parfum - 100 ml bottle (\~45-50% full) - **$20** [https://imgur.com/a/LbDtdHV](https://imgur.com/a/LbDtdHV) * **Nest NY Balinese Coconut** Perfume Oil - 6 ml roller bottle tested once (\~98%+ full) - **$20** [https://imgur.com/a/vSNh2zV](https://imgur.com/a/vSNh2zV) * **Chloe Roses de Chloe** Eau de Toilette - 10 ml roller bottle (\~90-95% full) - **$15** [https://imgur.com/a/8lQp3x2](https://imgur.com/a/8lQp3x2) * **fine'ry** **Mysterious Nomad** Eau de Parfum - 60 ml bottle \~(75-80% full) - **$15** [https://imgur.com/a/zp09sZd](https://imgur.com/a/zp09sZd)
**Maison Louis Marie** **No. 04 Bois de Balincourt** [https://imgur.com/a/zlEIbXX](https://imgur.com/a/zlEIbXX) **BUNDLE all 3 for $80**
* Eau de Parfum - 50 ml bottle (\~80-85% full) - **$40** [https://imgur.com/a/JWdQgv6](https://imgur.com/a/JWdQgv6) * Perfume Oil - 15 ml roller bottle (\~95+% full) - **$35** [https://imgur.com/a/DB8QahI](https://imgur.com/a/DB8QahI) * Eau de Parfum - 10 ml travel spray bottle (\~65-70% full) - **$10** [https://imgur.com/a/qMO3WoO](https://imgur.com/a/qMO3WoO)
**~~Zomething Strange~~** [~~https://imgur.com/a/aYhid8R~~](https://imgur.com/a/aYhid8R) **~~BUNDLE all 8 for $70~~** **SOLD**
* **~~Another Marshmallow?~~** ~~- 15 ml roller bottle tested once (\~95+% full) -~~ **~~$15~~** * **~~I'm The Mary~~** ~~- 15 ml roller bottle tested once (\~98+% full) -~~ **~~$12~~** * **~~Zombie~~** ~~- 10 ml roller bottle tested once (\~95+% full) -~~ **~~$10~~** * **~~Mall Rat~~** ~~- 10 ml roller bottle tested once (\~98+% full) -~~ **~~$9~~** * **~~Lucky Rabbit~~** ~~- 10 ml roller bottle tested once (\~98+% full) -~~ **~~$9~~** * **~~Nonsense~~** ~~- 10 ml roller bottle tested once (\~98+% full) -~~ **~~$9~~** * **~~I'm Blue~~** ~~- 10 ml roller bottle new/sealed (100% full) -~~ **~~$9~~** * **~~Lucy In The Sky~~** ~~- 10 ml roller bottle tested once (\~95+% full) -~~ **~~$7~~**
# Discovery Sets
* **Maison Louis Marie** Eau de Parfum Discovery Set - 7 x 1.5 ml mini sprays with box, varying sample fills (\~60-80% full) - **$15** [https://imgur.com/a/sStFjNY](https://imgur.com/a/sStFjNY) * **~~Valentino Donna Born in Roma~~** ~~(~~**~~Donna Born in Roma, Born in Roma Intense, Green Stravaganza, Coral Fantasy~~**~~) Discovery Set- 4 x 6 ml mini dabbers (\~90-95% full) -~~ **~~$45~~** [~~https://imgur.com/a/LtgAO8k~~](https://imgur.com/a/LtgAO8k) **SOLD** * **Orchid & Ash (Idyll, Aura, Wilde)** Discovery Set - 3 x 2ml mini sprays (\~70-85% full) **$12** [https://imgur.com/a/VbQkz1J](https://imgur.com/a/VbQkz1J)
# Sample Sizes
* **Imaginary Authors First Peach Of The Season** \- 2 ml spray brand new unused/untested 100% full - **$6** [https://imgur.com/a/zOfrBqh](https://imgur.com/a/zOfrBqh) * **MRAJIA Mallow Freak** \- 2 ml spray tested once (\~75-80% full) - **$6** [https://imgur.com/a/DckkDWW](https://imgur.com/a/DckkDWW)
**~~Sunday Coven Haus~~** ~~- 4 x 2 ml sprays only tested once (see various fill lines)~~ [~~https://imgur.com/a/M0TrfMP~~](https://imgur.com/a/M0TrfMP) **~~BUNDLE all 4~~** **~~for $18~~** ~~or see below for individual pricing~~ **SOLD**
* **~~House On The Hill~~** ~~-~~ **~~$5~~** * **~~October in Stowe~~** ~~-~~ **~~$5~~** * **~~Save Me The Corner Piece~~** ~~-~~ **~~$5~~** * **~~Caramel Laced Cardigan~~** ~~-~~ **~~$5~~**
**~~Sorce~~** ~~- 6 x 2 ml sprays tested once or twice (see various fill lines)~~ [~~https://imgur.com/a/m5Lr1aE~~](https://imgur.com/a/m5Lr1aE) **~~BUNDLE ALL 6 for $24~~** ~~or see below for individual pricing~~ **SOLD**
* **~~In Dreams & Fairytales Passion Fruit - $5~~** * **~~The Ghost Wants Birthday Cake - $5~~** * **~~The Things Unsaid - $4~~** * **~~Where The Wild Things Grow - $4~~** * **~~Venus In Fleurs - $5~~** * **~~Clairsentient - $4~~**
**~~Stardust & Stems~~** ~~- 4 x 2 ml sprays and 1 x 1ml dabber (~~*~~Meet Cute~~*~~) tested once or twice (see various fill lines)~~ [~~https://imgur.com/a/DaZ0NbB~~](https://imgur.com/a/DaZ0NbB) **~~BUNDLE ALL 5 for $23~~** ~~or see below for individual pricing~~ **SOLD**
* **~~Meet Cute - $3~~** * **~~London Fog - $5~~** * **~~Candy Cauldron - $6~~** * **~~Cottage Witch - $6~~** * **~~The Raven - $6~~**
**Cirrus Parfum** \- 4 x 2 ml EDP sprays tested once or twice (see various fill lines) [https://imgur.com/a/IjjbCtN](https://imgur.com/a/IjjbCtN) **BUNDLE ALL 4 for $20** or see below for individual pricing
* **Alibi - $6** * **Bellano - $5** * **Laundry Day - $5** * **Moon Bathing - $6**
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Perfume Parfum 30 ml · $40