Aaron Terence Hughes
Tabac Extreme
“ATH tabac extreme 100ml - $220 SOLD!!”
$225.00
$2.25/ml
Not enough comps yet
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Aaron Terence Hughes
“ATH tabac extreme 100ml - $220 SOLD!!”
$225.00
$2.25/ml
Not enough comps yet
Laboratorio Olfattivo
“Laboratorio Olfattivo Tonkade 100ml w/pres - $90 SOLD!!”
$95.00
$0.95/ml
Not enough comps yet
Strangers
“Strangers Parfumerie Cigar Rum 30ml w/pres - $50 SOLD!!”
$55.00
$1.83/ml
Not enough comps yet
$70.00
$2.33/ml
Not enough comps yet
Selling some bottles that get no use. No pres unless noted, see pic for levels and weight. Trades welcome, prioritizing selling tho. Ships thru ups, add $5 if west coast.
~~ATH tabac extreme 100ml - $220~~ SOLD!!
~~Laboratorio Olfattivo Tonkade 100ml w/pres - $90~~ SOLD!!
~~Strangers Parfumerie Cigar Rum 30ml w/pres - $50~~ SOLD!!
~~Kemist Hybrids 30ml Summer Breeze - $65~~ SOLD!!
Prices aren’t firm
[https://imgur.com/a/gRNL6RS](https://imgur.com/a/gRNL6RS)
Thanks for looking!
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.