Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/leosslammin · 2 comments

Ok Fine Fragrances Patchouli Absinthe, Natures Marrow Wilted, Hildi Soliani

Listing photos

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Ok Fine Fragrances

Patchouli Absinthe Oak

full bottle30 ml

$100.00

$3.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Natures Marrow

Wilted

full bottle50 ml

$170.00

$3.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Hilde Soliani

Clemensdidiaaa

full bottle100 ml

$75.00

$0.75/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Little rehome! Prices are shipped from TX. See levels in pic. Please send me a message if you are interested.

Ok Fine Fragrances- PAO (Patchouli Absinthe Oak) (30ml bottle/discontinued) $100

https://www.youtube.com/watch?v=LKWDnH7k0qk

Natures Marrow- Wilted (1/1 bottles made of this scent) (50ml) Greenhouse type scent with lovely blue chamomile. $170

https://www.instagram.com/thenaturesmarrowperfumer?stkn=MW13Y2NlaDUzYnBiZQ==

Hilde Soliani -Clemensdidiaaa (100ml) Basil liquor with some light sweetness. $75

https://themariemarie.com/products/hilde-soliani-clementissima?srsltid=AU7gw4VYeinaFBBoC3dF5Rx0iTgR4RLsboWd2Js51Lqe0RnNMZuiV4nM

https://imgur.com/a/NWQEVqP

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$75.00active
4 days ago$100.00active
4 days ago$170.00active

Deals happen on Reddit with u/leosslammin.