Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Good_Kev_M-A-N_City_ · 2 comments

Apparently, you’re supposed to fly to Dubai for these. | Penhaligon’s Halfeti Amber 100ML - Xerjoff One Red 100ML - Xerjoff Seven Black 100ML

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Penhaligon's

Halfeti Amber

full bottle100 ml

$490.00

$4.90/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Xerjoff

One Red

full bottle100 ml

$590.00

$5.90/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$545.00

$5.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Pics:

https://ibb.co/rRjy8N48

https://ibb.co/cGRVCvm

https://ibb.co/Qvv0qLps


Halfeti Amber - $490

Xerjoff One Red - $590

Xerjoff Seven Black - $545


Delivery and Customs included in the price

PayPal G&S

Global Delivery By Air 3 - 5 Business

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$490.00active
3 days ago$590.00active
3 days ago$545.00active

Asking about Seven Black 100 ml · $545