Creed
Millesime Imperial
“[Wts] ($) Creed GIT Erolfa Millesime Imperial 12D01 Ex Nihilo blue talisman Extrait 100ml (bottle) Millesime Imperial 12D01 120ml $380 [link]”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Creed
“[Wts] ($) Creed GIT Erolfa Millesime Imperial 12D01 Ex Nihilo blue talisman Extrait 100ml (bottle) Millesime Imperial 12D01 120ml $380 [link]”
Creed
“[Wts] ($) Creed GIT Erolfa Millesime Imperial 12D01 Ex Nihilo blue talisman Extrait 100ml (bottle) GIT 100ml no box $165 SOLD! [link]”
$165.00
$1.65/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Creed
“[Wts] ($) Creed GIT Erolfa Millesime Imperial 12D01 Ex Nihilo blue talisman Extrait 100ml (bottle) Erolfa 100ml no box $195 SOLD! [link]”
$195.00
$1.95/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Ex Nihilo
“[Wts] ($) Creed GIT Erolfa Millesime Imperial 12D01 Ex Nihilo blue talisman Extrait 100ml (bottle) Blue Talisman Extrait 100ml $380 SOLD!”
$380.00
$3.80/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Decluttering. I don't use these enough to keep.
GIT 100ml no box $165 SOLD! https://imgur.com/a/7ypwYd3
Erolfa 100ml no box $195 SOLD! https://imgur.com/a/rbOZmLq
Millesime Imperial 12D01 120ml $380 https://imgur.com/a/tQdFAo1
Blue Talisman Extrait 100ml $380 SOLD!
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Millesime Imperial 120 ml · $380