Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/CRG1386 · 12 comments

YSL, Michael Malul, Coach for men, Valentino

Listing photos

4 bottles in this post · 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~99 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $45.45. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $45.45. That is 30% above the $35.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~80 ml left

Yves Saint Laurent

MYSLF L’Absolu

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $118.75. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $118.75. That is 9% below the $130.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$95.00

$1.19/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~95 ml left

Valentino

Uomo Intense

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $73.68. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $73.68. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$70.00

$0.74/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~98 ml left

Michael Malul

Ocean Noir Parfum

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $66.33. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $66.33. That is 17% below the $80.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$65.00

$0.66/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Bottles here [https://imgur.com/a/muE6MSx](https://imgur.com/a/muE6MSx)

SOLD YSL l’absolu 80/100ml $95 shipped or trade for YSL myslf le parfum partial 95% or higher

SOLD Valentino uomo intense 95/100ml $70 shipped

SOLD Michael Malul ocean noir parfum 98/100ml $65 shipped

Coach for men EDP 99/100ml $45 shipped

ISO: Montblanc legend EDP, aqua di gio profondo, Prada paradigm, Valentino coral fantasy, SWY INTENSELY, azzaro most wanted edp intense, guerlain lhomme ideal extreme, Cloudar by drake, invictus victory elixir

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$95.00active
4 days ago$70.00active
4 days ago$65.00active
4 days ago$45.00active
3 days ago$95.00sold
3 days ago$70.00sold
3 days ago$65.00sold

Asking about Coach for Men 100 ml · $45