Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/ramptester · 14 comments

ATH Supersonic, AHS Superleggera, Initio Oud For Greatness Neo, Office for Men, Aqua Fahrenheit, Bvlgari Aqva

Listing photos

9 bottles in this post · 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

SupersonicAaron Terence Hughes · Full · 100 ml$350.00$3.50/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Supersonic

full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$350.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Oud for Greatness NeoInitio · Full · 90 ml · 95%$125.00$1.46/ml32% under market
~86 ml left
full bottle90 mlusedbottle only

$125.00

$1.46/ml

32% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Aqva AmaraBvlgari · Full · 50 ml$60.00$1.20/mlNo comps yet
Full

Bvlgari

Aqva Amara

full bottle50 mlsealedfull presentation

$60.00

$1.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aqva Pour Homme MarineBvlgari · Full · 100 ml$70.00$0.71/mlNo comps yet
~99 ml left
full bottle100 mlused

$70.00

$0.71/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Club de Nuit MilestoneArmaf · Full · 90%$25.00No comps yet
full bottleused

$25.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Full · 95%$25.00No comps yet

Arabiyat Prestige

Marwa

full bottleused

$25.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Allure Homme Sport SuperleggeraChanel · sold · Full$145.00sold
soldfull bottleusedfull presentation

$145.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Office for MenFragrance One · sold · Full$50.00sold

Fragrance One

Office for Men

soldfull bottleusedfull presentation

$50.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Fahrenheit AquaDior · sold · Partial · 50%$65.00sold
soldpartial bottleused

$65.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

**WTS Colognes**

[https://imgur.com/a/Az80Uz9](https://imgur.com/a/Az80Uz9)

ATH Supersonic in the 100mL size BNIB (now unavailable) $350

Initio Oud For Greatness Neo 90mL 95% no pres $125

Chanel Allure Homme Sport Superleggera 98% $145 full pres SOLD

Fragrance One Office for Men 99% full Pres $50. SOLD

Bvulgari Aqva Amara 50mL BNIB foil wrapped $60

Bvulgari Aqva Pour Homme Marine 100mL 99% $70

Dior Aqua Fahrenheit (discontinued) 50% $65 SOLD

Will sell both of the below as a pair, or either/both can be combined with any of the above: Club de Nuit Milestone 90% $25 Arabiyat Marwa 95% $25

Prices above include shipping at the asking price. Venmo F&F Or PayPal F&F only

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$350.00active
4 days ago$125.00active
4 days ago$145.00active
4 days ago$50.00active
4 days ago$60.00active
4 days ago$70.00active
4 days ago$65.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$25.00active
11 hours ago$145.00sold
11 hours ago$50.00sold
11 hours ago$65.00sold

Deals happen on Reddit with u/ramptester.