Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/fastromanian · 5 comments

[WTS] (bottle)

Listing photos

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~95 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $126.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $126.32. That is 26% above the $100.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$120.00

$1.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~85 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $94.12. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $94.12. That is 11% above the $85.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$80.00

$0.94/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~80 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $175.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $175.00. That is 46% above the $120.00 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$140.00

$1.75/ml

17% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Read the original postShow

Hi everyone!

looking to get rid of some of my designer fragrances i don’t use as much as im starting to get hooked into more niche fragrances! All authentic.

1. Prada Paradigm EDP 3.3oz (95% full) - $1

20

1. Armani SWY Intensely 3.4oz (85% full) - $

80

1. Bleu De Chanel EDP 3.4oz (80% full) - $14

0

ofc open to negotiate/trade as well.

link to images 👇 [images](https://imgur.com/a/kjigQii)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$120.00active
3 days ago$80.00active
3 days ago$140.00active

Deals happen on Reddit with u/fastromanian.