Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/Similar-Struggle-601 · 4 comments

Multiple Cheapies

Listing photos

3 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~80 ml left

Ralph Lauren

Polo Red Rush

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $46.25. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $46.25. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$37.00

$0.46/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~60 ml left

Maison Alhambra

Jean Lowe Immortel

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $30.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $30.00. That is 20% above the $25.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$18.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~47 ml left
soldpartial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $42.55. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $42.55. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$40.00

$0.85/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Not reaching for these anymore. Need them gone. Prices **include** Paypal G&S fees and shipping.

❌ **SOLD** Terre d’Hermes Parfum \[\~47/50mL\] - $40 Polo Red Rush \[\~80/100mL\] - $37 Maison Alhambra Jean Lowe Immortal (LV Immensité) \[60/100mL\] - $18

[Images](https://imgur.com/a/yhQQaCk)

I can let all of these go for $85 shipped.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$40.00sold
4 days ago$37.00active
4 days ago$18.00active

Deals happen on Reddit with u/Similar-Struggle-601.