Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/SmokeQuiet · 7 comments

Discontinued Valentino Rockstud Noir 100ml, Discontinued YSL Y Eau Fraiche 100 ml, YSL L’Homme EDP 100ml, Polo Cologne Intense 60 ml, Versace Eau Fraiche 100ml, Jimmy Choo Man Intense 50ml

Listing photos

6 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~90 ml left

Yves Saint Laurent

Y Eau Fraiche Cologne

full bottle100 mlusedbottle only

$90.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left

Yves Saint Laurent

L’Homme EDP

full bottle100 mlusedfull presentation

$80.00

$0.81/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~50 ml left
partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $36.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $36.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$18.00

$0.36/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~48 ml left
full bottle50 mlusedfull presentation

$25.00

$0.53/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left
soldfull bottle100 mlusedfull presentation

$175.00

$1.79/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~57 ml left
soldfull bottle60 mlusedfull presentation

$30.00

$0.53/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

~~Valentino (full presentation) - 98% - $175~~

YSL Y (no box) - 90% - $90

YSL L’Homme - (full presentation) - 99% - $80

~~Polo - (full presentation) - 95% - $30~~

Versace (tester with no box) - 50% full - $18

Jimmy Choo (full presentation) - 95% full - $25

All negotiable

[https://imgur.com/a/7LfqzSC](https://imgur.com/a/7LfqzSC)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$175.00active
4 days ago$90.00active
4 days ago$80.00active
4 days ago$30.00active
4 days ago$18.00active
4 days ago$25.00active
3 days ago$175.00sold
3 days ago$30.00sold

Deals happen on Reddit with u/SmokeQuiet.