Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/thegratefuldad7 · 28 comments

Montagne Parfums NIB & Partial Bottles, Azzaro The Most Wanted Parfum

Listing photos

11 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

HarmonyMontagne Parfums · Full · 50 ml$50.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Harmony

full bottle50 mlsealedfull presentation

$50.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Chilly PacificMontagne Parfums · Full · 50 ml$46.00$0.92/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Chilly Pacific

full bottle50 mlsealedfull presentation

$46.00

$0.92/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
ImaginaryMontagne Parfums · Full · 50 ml$50.00$1.00/ml11% above market
Full

Montagne Parfums

Imaginary

full bottle50 mlsealedfull presentation

$50.00

$1.00/ml

11% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Afternoon DiveMontagne Parfums · Full · 50 ml$46.00$0.92/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Afternoon Dive

full bottle50 mlsealedfull presentation

$46.00

$0.92/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
City of LightsMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$42.00$0.88/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

City of Lights

full bottle50 mlusedbottle box

$42.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gingham GreenMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$42.00$0.88/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

Gingham Green

full bottle50 mlusedbottle box

$42.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Chilly PineappleMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$42.00$0.88/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

Chilly Pineapple

full bottle50 mlusedbottle box

$42.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Ciel ElixirMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$37.00$0.78/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

Ciel Elixir

full bottle50 mlusedbottle box

$37.00

$0.78/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Summer SongMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$42.00$0.88/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

Summer Song

full bottle50 mlusedbottle box

$42.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Salted CitrusMontagne Parfums · Full · 50 ml · 95%$47.00$0.99/mlNo comps yet
~48 ml left

Montagne Parfums

Salted Citrus

full bottle50 mlusedbottle box

$47.00

$0.99/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
The Most Wanted ParfumAzzaro · Full · 100 ml$67.00$0.67/ml49% above market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$67.00

$0.67/ml

49% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Hey everyone! Selling off a mix of brand new in box (BNIB) and gently used Montagne Parfums, along with brand new sealed Azzaro bottles.

**Timestamp / Verification:** [https://imgur.com/a/b2JYlBB](https://imgur.com/a/b2JYlBB)

**Shipping:** $7 flat rate shipping (CONUS only). Free shipping on 2+ bottles.

**Payment:** PayPal Goods & Services (I'll cover the G&S fees)

Please comment **"PM"** or **"Chat"** on this post before messaging!

# 📦 Montagne Parfums – Brand New in Box (NIB / Sealed) – 50ml / 1.7 oz

|**Fragrance**|**Quantity Available**|Initial Price|**Notes**|New Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |**Harmony**|4|$~~48~~|Sealed / New in box|$43| |**Chilly Pacific**|2|$~~45~~|Sealed / New in box|$39| |**Imaginary**|2|$~~45~~|Sealed / New in box|$43| |**Afternoon Dive**|2|$~~45~~|Sealed / New in box|$39|

# 🧪 Montagne Parfums – Open / Partial Bottles, only missing a few sprays – 50ml / 1.7 oz (With Original Boxes)

|**Fragrance**|**Fill Level (Approx.)**|Initial Price|**Notes**|New Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |**City of Lights**|\~95%+|$~~40~~|Includes box|$35| |**Gingham Green**|\~95%+|$~~35~~|Includes box|$35| |**Chilly Pineapple**|\~95%+|$~~40~~|Includes box|$35| |**Ciel Elixir**|\~95%+|$~~35~~|Includes box|$30| |**Summer Song**|\~95%+|$~~40~~|Includes box|$35| |**Salted Citrus**|\~95%+|$~~40~~|Includes box|$40|

# 🍾 Designer Fragrances (Brand New / Factory Sealed)

|**Brand / Fragrance**|**Size**|**Quantity**|**Price**| |:-|:-|:-|:-| |**Azzaro The Most Wanted** (Parfum)|100ml / 3.38 oz|4|$60|

# How to Buy:

1. Reply to this thread with **"PM"** or **"Chat"**. 2. Send a direct message with the items you're interested in and your zip code, I will reply to each chat in order, please be patient. 3. Packages ship within 24-48 business hours with tracking provided.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$48.00active
4 days ago$50.00active
4 days ago$45.00active
4 days ago$46.00active
4 days ago$45.00active
4 days ago$50.00active
4 days ago$45.00active
4 days ago$46.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$42.00active
4 days ago$35.00active
4 days ago$42.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$42.00active
4 days ago$35.00active
4 days ago$37.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$42.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$47.00active
4 days ago$67.00active

Asking about Summer Song 50 ml · $42