Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/LittleIntroduction55 · 6 comments

BUNDLE DEAL, Dries Van Noten, Maison d'Etto, Fueguia 1833,Rubini

5 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~25 ml left

Fueguia 1833

Thays

partial bottle30 mlfull presentation

Full-bottle equivalent $240.00. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $240.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$200.00

$8.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~49 ml left
full bottle50 mlfull presentation

$160.00

$3.27/ml

14% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~57 ml left

Maison d'Etto

Macanudo

full bottle60 mlfull presentation

$240.00

$4.21/ml

14% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Dries Van Noten

Bitter Splash

full bottle100 mlbottle only

$260.00

$2.89/ml

24% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~170 ml left

Dries Van Noten

Mystic Moss

partial bottle200 mlbottle only

Full-bottle equivalent $247.06. At this partial’s price per remaining ml, 200 ml would cost about $247.06. That is 7% above the $231.00 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$210.00

$1.24/ml

5% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Read the original postShow

**✨ BUNDLE DEAL:** Purchase any **2+ bottles** and receive **5% off your total + one (1) FREE official Dries Van Noten sample** of your choice: *Camomille Satin, Soie Malaquais, Bitter Splash, or Rock the Myrrh.*

***Open to trades that match TV for Amouage Fragrances only!***

* Fueguia 1833 Thays full pres 25ml/30ml =$200 * Rubini Fundamental full pres 49ml/50ml =$160 * Maison d'Etto Macanudo full pres 57ml/60ml =$240 * Dries Van Noten Bitter Splash *bottle only* 90ml/100ml =$260 * Dries Van Noten Mystic Moss *bottle only* 170ml/200ml*=*$210

\*\*\*[FIXED IMAGES IF ABOVE LINKS DO NOT WORK](https://ibb.co/album/XVyWky)\*\*\*

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$200.00active
4 days ago$160.00active
4 days ago$240.00active
4 days ago$260.00active
4 days ago$210.00active

Asking about Macanudo 60 ml · $240