Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/ashrabel · 6 comments

Multiple items

Listing photos

4 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
full bottle30 ml

$37.00

$1.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$37.00

$0.37/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Le Labo

Vetiver 46

soldfull bottle30 ml

$42.00

$1.40/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Full

Sospiro

Mezzo

solddecant5 ml

$17.00

$3.40/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Hello!

https://imgur.com/a/Njx5mIv

See pics for levels

Take it all for $95

Under $50, add $7 shipping

L to R

\- 30ml Terre d’Hermes Parfum - $30

\- 100ml Tumi Continuum - $30

~~\- 30ml Le Labo Vetiver 46 - $35~~

Add on

~~\- 5ml Sospiro Mezzo - $10~~

Accept Paypal FF, Venmo FF, Cashapp or Zelle

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$37.00active
4 days ago$37.00active
4 days ago$42.00sold
4 days ago$17.00sold

Asking about Continuum 100 ml · $37