“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40|”
$45.00
$0.82/ml
13% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40|”
$45.00
$0.82/ml
13% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Club de Nuit Intense EDT||Full|X|$20|”
$25.00
$0.25/ml
25% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah||Full|X|$20|”
$25.00
$0.25/ml
35% above market · 6 comps · medium confidence
MSRP $49.99 · 50% under · Street $31.32
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah||Full||$17|”
$22.00
$0.22/ml
19% above market · 6 comps · medium confidence
MSRP $49.99 · 56% under · Street $31.32
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah Qawah||Full|X|$25|”
$30.00
$0.30/ml
43% above market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleMontagne Parfums
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Montagne La Nuit 2011|X||X|$40|”
$45.00
$0.45/ml
13% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleAl Haramain
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Al Haramain Detour Noir||Full|X|$20|”
$25.00
$0.25/ml
25% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50|”
$55.00
$0.55/ml
10% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan Supremacy CE||Full|X|$45|”
$50.00
$0.50/ml
9% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleArabiyat Prestige
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Arabiyat Marwa|X||X|$33|”
$38.00
$0.38/ml
12% above market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleArabiyat Prestige
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Arabiyat Marwa||Full|X|$30|”
$35.00
$0.35/ml
Near market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleAfnan
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan 9pm|X||X|$25|”
$30.00
$0.30/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Fakhar||Full|X|$18|”
$23.00
$0.23/ml
28% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Jasoor||Full|X|$25|”
$30.00
$0.30/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Bade'e Al Oud||Full|X|$18|”
$23.00
$0.23/ml
28% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Assad||Full|X|$20|”
$25.00
$0.25/ml
25% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleLucianno
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lucianno Sunset Swim Extrait||Full|X|$35|”
$40.00
$0.40/ml
14% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleVersace
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Versace L'Homme EDT||Full|X|$17|”
$22.00
$0.22/ml
29% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleMaison Alhambra
Full-bottle equivalent $26.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $26.32. That is 32% above the $20.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Maison Alhambra Monocline 02||See pic (95%+)||$20|”
French Avenue
Full-bottle equivalent $35.56. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.56. That is 25% above the $28.50 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |French Avenue Aether Extrait||See pic (90%?)||$27|”
$32.00
$0.36/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
French Avenue
Full-bottle equivalent $35.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.00. That is 23% above the $28.50 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |French Avenue Aether Extrait||See pic (80%?)||$23|”
$28.00
$0.35/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Derby Club House Gold||Full||$10|”
Azzaro
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Azzaro Por Homme 200ml||Full||$33|”
Lattafa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Assad Bourbon||Full||$20|”
$25.00
$0.25/ml
25% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleArabiyat Prestige
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Mazaaj Infused||Full||$30|”
Hello everyone. Thinning out my collection starting with these. Hoping to bundle multiple of my bottles together if possible. Most of them are factory sealed or are completely full with full pres. There are only three bottles that have been used (FA Aether's and Monocline02). Will ship all orders usually next day if work schedule allows. Chat me if you have any questions
Verification Pictures: [https://imgur.com/a/g7kNW3I](https://imgur.com/a/g7kNW3I)
* Shipping: $5 flat shipping (ConUS) or Free if you spend over $65. * Payment: PayPal G&S as required by sub rules. All fees are already included in my prices!
|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40| |Armaf Club de Nuit Intense EDT||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full||$17| |Lattafa Khamrah Qawah||Full|X|$25| |Montagne La Nuit 2011|X||X|$40| |Al Haramain Detour Noir||Full|X|$20| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE||Full|X|$45| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa||Full|X|$30| |Afnan 9pm|X||X|$25| |Lattafa Fakhar||Full|X|$18| |Lattafa Jasoor||Full|X|$25| |Lattafa Bade'e Al Oud||Full|X|$18| |Lattafa Assad||Full|X|$20| |Lucianno Sunset Swim Extrait||Full|X|$35| |Versace L'Homme EDT||Full|X|$17| |Maison Alhambra Monocline 02||See pic (95%+)||$20| |French Avenue Aether Extrait||See pic (90%?)||$27| |French Avenue Aether Extrait||See pic (80%?)||$23| |Armaf Derby Club House Gold||Full||$10| |Azzaro Por Homme 200ml||Full||$33| |Lattafa Assad Bourbon||Full||$20| |Mazaaj Infused||Full||$30|
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Asad Bourbon 100 ml · $25