Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/angry-buddhist · 6 comments

Tons of ME/Dupe's and a couple cheap designer's

Listing photos

25 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Club de Nuit PrecieuxArmaf · Full · 55 ml$45.00$0.82/mlNo comps yet
Full
full bottle55 mlsealedfull presentation

$45.00

$0.82/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Club de Nuit Intense EDTArmaf · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
KhamrahLattafa · Full · 100 ml$25.00$0.25/ml47% above market
Full

Lattafa

Khamrah

full bottle100 mlsealedfull presentation

$25.00

$0.25/ml

47% above market · 5 comps · medium confidence

MSRP $49.99 · 50% under · Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
KhamrahLattafa · Full · 100 ml$22.00$0.22/ml29% above market
Full

Lattafa

Khamrah

full bottle100 mlsealedfull presentation

$22.00

$0.22/ml

29% above market · 5 comps · medium confidence

MSRP $49.99 · 56% under · Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
Khamrah QahwaLattafa · Full · 100 ml$30.00$0.30/ml76% above market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$30.00

$0.30/ml

76% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
La Nuit 2011Montagne Parfums · Full · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

La Nuit 2011

full bottle100 mlsealedfull presentation

$45.00

$0.45/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Detour Noir ExtraitAl Haramain · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Supremacy Collector’s EditionAfnan · Full · 100 ml$55.00$0.55/ml10% above market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$55.00

$0.55/ml

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Supremacy Collector’s EditionAfnan · Full · 100 ml$50.00$0.50/ml9% under market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$50.00

$0.50/ml

9% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Full · 100 ml$38.00$0.38/mlNear market
Full

Arabiyat Prestige

Marwa

full bottle100 mlsealedfull presentation

$38.00

$0.38/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Full · 100 ml$35.00$0.35/ml11% under market
Full

Arabiyat Prestige

Marwa

full bottle100 mlsealedfull presentation

$35.00

$0.35/ml

11% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
9 PMAfnan · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full

Afnan

9 PM

full bottle100 mlsealedfull presentation

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
FakharLattafa · Full · 100 ml$23.00$0.23/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Fakhar

full bottle100 mlsealedfull presentation

$23.00

$0.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
JasoorLattafa · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Jasoor

full bottle100 mlsealedfull presentation

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Bade'e Al OudLattafa · Full · 100 ml$23.00$0.23/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$23.00

$0.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AsadLattafa · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Asad

full bottle100 mlsealedfull presentation

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sunset Swim ExtraitLucianno · Full · 100 ml$40.00$0.40/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$40.00

$0.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
L'Homme EDTVersace · Full · 100 ml$22.00$0.22/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$22.00

$0.22/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Monocline 02Maison Alhambra · Partial · 100 ml · 95%$25.00$0.26/mlNo comps yet
~95 ml left

Maison Alhambra

Monocline 02

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $26.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $26.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aether ExtraitFrench Avenue · Partial · 100 ml · 90%$32.00$0.36/mlNear market
~90 ml left

French Avenue

Aether Extrait

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $35.56. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.56. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$32.00

$0.36/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Aether ExtraitFrench Avenue · Partial · 100 ml · 80%$28.00$0.35/mlNear market
~80 ml left

French Avenue

Aether Extrait

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $35.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$28.00

$0.35/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Derby Club House GoldArmaf · Full · 100 ml$15.00$0.15/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$15.00

$0.15/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour HommeAzzaro · Full · 200 ml$38.00$0.19/mlNo comps yet
Full
full bottle200 mlsealedfull presentation

$38.00

$0.19/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Asad BourbonLattafa · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Mazaaj InfusedArabiyat Prestige · Full · 100 ml$35.00$0.35/mlNo comps yet
Full

Arabiyat Prestige

Mazaaj Infused

full bottle100 mlsealedfull presentation

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Hello everyone. Thinning out my collection starting with these. Hoping to bundle multiple of my bottles together if possible. Most of them are factory sealed or are completely full with full pres. There are only three bottles that have been used (FA Aether's and Monocline02). Will ship all orders usually next day if work schedule allows. Chat me if you have any questions

Verification Pictures: [https://imgur.com/a/g7kNW3I](https://imgur.com/a/g7kNW3I)

* Shipping: $5 flat shipping (ConUS) or Free if you spend over $65. * Payment: PayPal G&S as required by sub rules. All fees are already included in my prices!

|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40| |Armaf Club de Nuit Intense EDT||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full||$17| |Lattafa Khamrah Qawah||Full|X|$25| |Montagne La Nuit 2011|X||X|$40| |Al Haramain Detour Noir||Full|X|$20| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE||Full|X|$45| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa||Full|X|$30| |Afnan 9pm|X||X|$25| |Lattafa Fakhar||Full|X|$18| |Lattafa Jasoor||Full|X|$25| |Lattafa Bade'e Al Oud||Full|X|$18| |Lattafa Assad||Full|X|$20| |Lucianno Sunset Swim Extrait||Full|X|$35| |Versace L'Homme EDT||Full|X|$17| |Maison Alhambra Monocline 02||See pic (95%+)||$20| |French Avenue Aether Extrait||See pic (90%?)||$27| |French Avenue Aether Extrait||See pic (80%?)||$23| |Armaf Derby Club House Gold||Full||$10| |Azzaro Por Homme 200ml||Full||$33| |Lattafa Assad Bourbon||Full||$20| |Mazaaj Infused||Full||$30|

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$45.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$22.00active
4 days ago$30.00active
4 days ago$45.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$38.00active
4 days ago$35.00active
4 days ago$30.00active
4 days ago$23.00active
4 days ago$30.00active
4 days ago$23.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$22.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$32.00active
4 days ago$28.00active
4 days ago$15.00active
4 days ago$38.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$55.00active
4 days ago$50.00active
4 days ago$35.00active
3 days ago$55.00active
3 days ago$50.00active
3 days ago$35.00active

Asking about Khamrah 100 ml · $22