“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40|”
Tons of ME/Dupe's and a couple cheap designer's
Listing photos
25 bottles in this post
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Club de Nuit PrecieuxArmaf · Full · 55 mlFull · 55 ml$45.00$0.82/mlNo comps yet
Club de Nuit Intense EDTArmaf · Full · 100 mlFull · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Club de Nuit Intense EDT||Full|X|$20|”
KhamrahLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$25.00$0.25/ml47% above market
Lattafa
Khamrah
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah||Full|X|$20|”
$25.00
$0.25/ml
47% above market · 5 comps · medium confidence
MSRP $49.99 · 50% under · Street $31.32
Message about this bottleReport a parsing error
KhamrahLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$22.00$0.22/ml29% above market
Lattafa
Khamrah
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah||Full||$17|”
$22.00
$0.22/ml
29% above market · 5 comps · medium confidence
MSRP $49.99 · 56% under · Street $31.32
Message about this bottleReport a parsing error
Khamrah QahwaLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$30.00$0.30/ml76% above market
Lattafa
Khamrah Qahwa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Khamrah Qawah||Full|X|$25|”
$30.00
$0.30/ml
76% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
La Nuit 2011Montagne Parfums · Full · 100 mlFull · 100 ml$45.00$0.45/mlNo comps yet
Montagne Parfums
La Nuit 2011
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Montagne La Nuit 2011|X||X|$40|”
Detour Noir ExtraitAl Haramain · Full · 100 mlFull · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Al Haramain
Detour Noir Extrait
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Al Haramain Detour Noir||Full|X|$20|”
Supremacy Collector’s EditionAfnan · Full · 100 mlFull · 100 ml$55.00$0.55/ml10% above market
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50|”
$55.00
$0.55/ml
10% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Supremacy Collector’s EditionAfnan · Full · 100 mlFull · 100 ml$50.00$0.50/ml9% under market
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan Supremacy CE||Full|X|$45|”
$50.00
$0.50/ml
9% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Full · 100 mlFull · 100 ml$38.00$0.38/mlNear market
Arabiyat Prestige
Marwa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Arabiyat Marwa|X||X|$33|”
$38.00
$0.38/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Full · 100 mlFull · 100 ml$35.00$0.35/ml11% under market
Arabiyat Prestige
Marwa
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Arabiyat Marwa||Full|X|$30|”
$35.00
$0.35/ml
11% under market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
9 PMAfnan · Full · 100 mlFull · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Afnan
9 PM
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Afnan 9pm|X||X|$25|”
FakharLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$23.00$0.23/mlNo comps yet
Lattafa
Fakhar
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Fakhar||Full|X|$18|”
JasoorLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Lattafa
Jasoor
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Jasoor||Full|X|$25|”
Bade'e Al OudLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$23.00$0.23/mlNo comps yet
Lattafa
Bade'e Al Oud
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Bade'e Al Oud||Full|X|$18|”
AsadLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Lattafa
Asad
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Assad||Full|X|$20|”
Sunset Swim ExtraitLucianno · Full · 100 mlFull · 100 ml$40.00$0.40/mlNo comps yet
Lucianno
Sunset Swim Extrait
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lucianno Sunset Swim Extrait||Full|X|$35|”
L'Homme EDTVersace · Full · 100 mlFull · 100 ml$22.00$0.22/mlNo comps yet
Versace
L'Homme EDT
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Versace L'Homme EDT||Full|X|$17|”
Monocline 02Maison Alhambra · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$25.00$0.26/mlNo comps yet
Maison Alhambra
Monocline 02
Full-bottle equivalent $26.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $26.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Maison Alhambra Monocline 02||See pic (95%+)||$20|”
Aether ExtraitFrench Avenue · Partial · 100 ml · 90%Partial · 100 ml · 90%$32.00$0.36/mlNear market
French Avenue
Aether Extrait
Full-bottle equivalent $35.56. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.56. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |French Avenue Aether Extrait||See pic (90%?)||$27|”
$32.00
$0.36/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Report a parsing error
Aether ExtraitFrench Avenue · Partial · 100 ml · 80%Partial · 100 ml · 80%$28.00$0.35/mlNear market
French Avenue
Aether Extrait
Full-bottle equivalent $35.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |French Avenue Aether Extrait||See pic (80%?)||$23|”
$28.00
$0.35/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Report a parsing error
Derby Club House GoldArmaf · Full · 100 mlFull · 100 ml$15.00$0.15/mlNo comps yet
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Armaf Derby Club House Gold||Full||$10|”
Pour HommeAzzaro · Full · 200 mlFull · 200 ml$38.00$0.19/mlNo comps yet
Azzaro
Pour Homme
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Azzaro Por Homme 200ml||Full||$33|”
Asad BourbonLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Lattafa
Asad Bourbon
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Lattafa Assad Bourbon||Full||$20|”
Mazaaj InfusedArabiyat Prestige · Full · 100 mlFull · 100 ml$35.00$0.35/mlNo comps yet
Arabiyat Prestige
Mazaaj Infused
“|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |Mazaaj Infused||Full||$30|”
Read the original postShowHide
Hello everyone. Thinning out my collection starting with these. Hoping to bundle multiple of my bottles together if possible. Most of them are factory sealed or are completely full with full pres. There are only three bottles that have been used (FA Aether's and Monocline02). Will ship all orders usually next day if work schedule allows. Chat me if you have any questions
Verification Pictures: [https://imgur.com/a/g7kNW3I](https://imgur.com/a/g7kNW3I)
* Shipping: $5 flat shipping (ConUS) or Free if you spend over $65. * Payment: PayPal G&S as required by sub rules. All fees are already included in my prices!
|Fragrance (100ml unless noted)|Sealed Package|Level|Full Presentation|Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |Armaf Club de Nuit Precieux (55ml)|X||X|$40| |Armaf Club de Nuit Intense EDT||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full|X|$20| |Lattafa Khamrah||Full||$17| |Lattafa Khamrah Qawah||Full|X|$25| |Montagne La Nuit 2011|X||X|$40| |Al Haramain Detour Noir||Full|X|$20| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE|X||X|$50| |Afnan Supremacy CE||Full|X|$45| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa|X||X|$33| |Arabiyat Marwa||Full|X|$30| |Afnan 9pm|X||X|$25| |Lattafa Fakhar||Full|X|$18| |Lattafa Jasoor||Full|X|$25| |Lattafa Bade'e Al Oud||Full|X|$18| |Lattafa Assad||Full|X|$20| |Lucianno Sunset Swim Extrait||Full|X|$35| |Versace L'Homme EDT||Full|X|$17| |Maison Alhambra Monocline 02||See pic (95%+)||$20| |French Avenue Aether Extrait||See pic (90%?)||$27| |French Avenue Aether Extrait||See pic (80%?)||$23| |Armaf Derby Club House Gold||Full||$10| |Azzaro Por Homme 200ml||Full||$33| |Lattafa Assad Bourbon||Full||$20| |Mazaaj Infused||Full||$30|
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/angry-buddhist.