Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/00MARskee · 13 comments

Arabian Oud Sultani, Sultani Amberwood, Diwan, Tarteel Gold & Silver

Listing photos

11 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

SultaniArabian Oud · Full · 50 ml$119.00$2.38/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Sultani

full bottle50 mlnew open box

$119.00

$2.38/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
SultaniArabian Oud · Full · 100 ml$170.00$1.70/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Sultani

full bottle100 mlnew open box

$170.00

$1.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
SultaniArabian Oud · Full · 200 ml$205.00$1.03/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Sultani

full bottle200 mlnew open box

$205.00

$1.03/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sultani AmberwoodArabian Oud · Full · 50 ml$119.00$2.38/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlnew open box

$119.00

$2.38/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sultani AmberwoodArabian Oud · Full · 100 ml$170.00$1.70/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open box

$170.00

$1.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sultani AmberwoodArabian Oud · Full · 200 ml$205.00$1.03/mlNo comps yet
Full
full bottle200 mlnew open box

$205.00

$1.03/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DiwanArabian Oud · Full · 50 ml$105.00$2.10/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Diwan

full bottle50 mlnew open box

$105.00

$2.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DiwanArabian Oud · Full · 100 ml$170.00$1.70/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Diwan

full bottle100 mlnew open box

$170.00

$1.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DiwanArabian Oud · Full · 200 ml$199.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Diwan

full bottle200 mlnew open box

$199.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Tarteel SilverArabian Oud · Full · 100 ml$179.00$1.79/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Tarteel Silver

full bottle100 mlnew open box

$179.00

$1.79/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Tarteel GoldArabian Oud · Full · 100 ml$179.00$1.79/mlNo comps yet
Full

Arabian Oud

Tarteel Gold

full bottle100 mlnew open box

$179.00

$1.79/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Waddup Fam! Helping my Arabian Oud plug move some product! All are brand new, with some coming as bottle only - prices are shipped! Bundling Offered! ❌Trades

If there’s something in this AO list that’s missing, let me know !

https://imgur.com/a/ZHNJgNL

# Sultani/ Sultani Amberwood

\- 50ml **$119** \-100ml **$170** \-200ml **$205**

# Diwan

\-50ml **$105** \-100ml **$170** \-200ml **$199**

# Tarteel Silver&Gold

\-100ml **$179**

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$119.00active
4 days ago$170.00active
4 days ago$205.00active
4 days ago$119.00active
4 days ago$170.00active
4 days ago$205.00active
4 days ago$105.00active
4 days ago$170.00active
4 days ago$199.00active
4 days ago$179.00active
4 days ago$179.00active

Asking about Diwan 100 ml · $170