Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/JustaskJson · 1 comment

(US) Cheapies Declutter!

Listing photos

5 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~95 ml left

French Avenue

Azzure Oud

full bottle100 mlusedfull presentation

$20.00

$0.21/ml

20% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left

Swiss Arabian

Shaghaf Oud Royale

full bottle100 mlusedfull presentation

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left

Lattafa

Sherif

full bottle100 mlused

$20.00

$0.21/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/gallery/frag-HKa63T9](https://imgur.com/gallery/frag-HKa63T9)

Azzure Oud French Avenue w/ Presentation(Oud Maracujá) 95ml/100ml (10 Sprays missing) - $15

Shaghaf Oud Royale Swiss Arabian w/ Presentation (Oud for Greatness) 95ml/100ml (5 sprays missing) - $20

Lattafa Sherif( PDM Greenley) 95ml/100ml - $15

Jo Milano Levante Platinum w/ Presentation (Aventus) 95ml/100ml - $20

Jo Milano Levante Blue Intense w/ Presentation (BDC) 95ml/100ml - $20

Non Bundled prices without shipping! Add $5 for shipping.

TAKE IT ALL FOR $70

I’m up to trade as well!

Looking for:

Kafu Amaran

Lattafa Atlas

ARMAF Men's SHK II

Paris Corner Coconut Lagoon

CDN Milestone

Riffs Taif

Zimaya Reverie Aqua

Lattafa Ansam Silver

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$20.00active
5 days ago$25.00active
5 days ago$20.00active
5 days ago$25.00active
5 days ago$25.00active

Asking about Levante Platinum 100 ml · $25