Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/May-I-PetYourDog · 29 comments

Multiple Bottles

Listing photos

10 bottles in this post · 8 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Red StaticBujairami · Full · 100 ml · 95%$35.00$0.37/mlNo comps yet
~95 ml left

Bujairami

Red Static

full bottle100 mlusedbottle box

$35.00

$0.37/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Club De Nuit Blue Iconic EDPArmaf · Full · 106 ml · 95%$28.00$0.28/mlNo comps yet
~101 ml left
full bottle106 mlused

$28.00

$0.28/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
TerraRayhaan · sold · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlsold
Full

Rayhaan

Terra

soldfull bottle100 mlusedbottle box

$25.00

$0.25/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Hawas for Him IceRasasi · sold · Full · 100 ml$20.00$0.20/mlsold
Full
soldfull bottle100 mlusedbottle box

$20.00

$0.20/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Hawas FireRasasi · sold · Full · 100 ml$28.00$0.28/mlsold
Full
soldfull bottle100 mlusedbottle box

$28.00

$0.28/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Terre d'Hermes EDTHermes · sold · Partial · 100 ml · 88%$42.00$0.48/mlsold
~88 ml left
soldpartial bottle100 mlusedbottle box

Full-bottle equivalent $48.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $48.00. That is 13% below the $55.00 full-bottle median from 3 recent same-size full-bottle asks.

$42.00

$0.48/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Street $94.99

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Aqua Dubai ExtraitAfnan · sold · Full · 100 ml · 95%$35.00$0.37/mlsold
~95 ml left
soldfull bottle100 mlused

$35.00

$0.37/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Jean Lowe ImmortelMaison Alhambra · sold · Full · 100 ml$25.00$0.26/mlsold
~98 ml left

Maison Alhambra

Jean Lowe Immortel

soldfull bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Club BlackMercedes-Benz · sold · Full · 100 ml · 92%$30.00$0.33/mlsold
~92 ml left

Mercedes-Benz

Club Black

soldfull bottle100 mlusedbottle only

$30.00

$0.33/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Turathi Blue EDPAfnan · sold · Full · 90 ml$20.00$0.23/mlsold
~88 ml left
soldfull bottle90 mlused

$20.00

$0.23/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

[Bottle Level Closeups](https://imgur.com/a/to-sell-09-28-2026-3Ju8PcD)

All prices include Insurance + shipping! ~~Will sell as a bundle for $230 including insurance + shipping~~. **CONUS only.** PayPal G&S only. Please feel free to request more pictures or purchase dates! Will wait a little to respond in favor of a bundled deal.

**Sold** ~~Rayhaan Terra — 3.4oz — $25 (Test Sprays missing, box included)~~ **Sold** ~~Hawas Ice — 3.38oz — $20 (10-20 sprays missing, box included)~~ **Sold** ~~Hawas Fire — 3.38oz — $28 (Test sprays missing, box included)~~ **Sold** ~~Hermes Men's Terre D'Hermes EDT— 3.4oz — $42 (85-90% Remaining, Tester box included)~~ Bujairami Red Static — 3.4oz — $35 (95% Remaining, 10-20 sprays missing, box included) Club De Nuit Blue Iconic EDP — 3.6oz — $28 (95% Remaining, 10-20 sprays missing) **Sold** ~~Aqua Dubai Extrait De Parfum — 3.38oz — $35 (95% Remaining, 10-20 sprays missing)~~ **Sold** ~~Jean Lowe Immortel EDP — 3.4oz — $25 (98% Remaining, 10-12 sprays missing)~~ **Sold** ~~Mercedes-Benz Men's Club Black EDT — 3.4oz — $30 (92% Remaining, 20-30 sprays missing, NO box)~~ **Sold** ~~Turathi Blue EDP — 3oz — $20 (98% Remaining, 10-15 sprays missing)~~

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$25.00sold
5 days ago$20.00sold
5 days ago$28.00sold
5 days ago$42.00sold
5 days ago$35.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$25.00sold
5 days ago$30.00sold
5 days ago$20.00sold
5 days ago$35.00active
16 hours ago$35.00sold

Deals happen on Reddit with u/May-I-PetYourDog.