Parfums de Marly
Sedley
“[Wts] ($)PDM Sedley, Percival 125ml (bottle). ATH Multiple 5ml (decant) Sedley full press [link] $170”
$170.00
$1.36/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Parfums de Marly
“[Wts] ($)PDM Sedley, Percival 125ml (bottle). ATH Multiple 5ml (decant) Sedley full press [link] $170”
$170.00
$1.36/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“[Wts] ($)PDM Sedley, Percival 125ml (bottle). ATH Multiple 5ml (decant) Percival full press [link] $170”
$170.00
$1.36/ml
8% under market · 6 comps · medium confidence
Message about this bottleAaron Terence Hughes
“[Wts] ($)PDM Sedley, Percival 125ml (bottle). ATH Multiple 5ml (decant) ATH 5ml Decants [link] $140”
Decluttering,
Let me know if you have any questions.
Paypal G&S
Sedley full press https://imgur.com/a/ugjUYXC
$170
Percival full press https://imgur.com/a/XneT56n
$170
ATH 5ml Decants https://imgur.com/a/P4qietT
$140
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/Steveatlas556.