Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/msurbrow · 1 comment

Francesca Bianchi Gauguin, Nicolai Poudre de Musc, Caron L’Anarchiste, Les Eaux Primordiales Champ D’Influence

Listing photos

4 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Francesca Bianchi

Gauguin

full bottle30 ml

$170.00

$5.67/ml

15% under retail · medium confidence

Retail $200.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$95.00

$0.95/ml

Not enough comps yet

Street $79.99

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle50 ml

$90.00

$1.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Les Eaux Primordiales

Champ D’Influence

full bottle100 ml

$150.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

https://imgur.com/a/hFdehR2

\\\\\\\\- CONUS, Venmo preferred, shipping included \\\\\\\\- see pic for levels \\\\\\\\- post on this thread before DMing me \\\\\\\\- all are OBO \\\\\\\\- open to trades

\\\\\\\\- Francesca Bianchi Gauguin 30ml $170 \\\\\\\\- Nicolai Poudre de Musc Intense 100ml $95 \\\\\\\\- Caron L’Anarchiste 50ml $90 \\\\\\\\- Les Eaux Primordiales Champ D’Influence 100ml $150

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$95.00sold
5 days ago$90.00sold
5 days ago$150.00sold
5 days ago$170.00sold
3 days ago$170.00active
3 days ago$95.00active
3 days ago$90.00active
3 days ago$150.00active

Deals happen on Reddit with u/msurbrow.