Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/UnbotheredBarracuda · 11 comments

Arabian Oud, Michael Malul, Bujairamj Gas, Al Ahmed Maghribi, and Moudon

Listing photos

3 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~90 ml left

Moudon

Temption

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $44.44. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $44.44. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$40.00

$0.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~74 ml left

Arabian Oud

Yacht Mood

soldpartial bottle75 mlused

Full-bottle equivalent $117.35. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $117.35. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$115.00

$1.56/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~95 ml left

Michael Malul

Zest and Vetiver

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $47.37. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $47.37. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$45.00

$0.47/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Looking to trade some of these cheapies. Will also bundle or sell bottles. Chat for further questions.

Prices include shipping cost.

**~~Arabian Oud Yacht Mood~~** ~~75mL $115: 98% fill~~

**~~Michael Malul Zest and Vetiver 100mL $45~~**~~: \~95% full.~~ **~~Trade for~~** ~~Versace Eros Energy~~

**Cheapies:**

~~Endless by Al Ahmed Maghribi 100ml bottle: test sprays missing.~~

~~Aqua Oud by Al Ahmed Maghribi 100mL: 80% full.~~

~~Bujairami Gas 100mL: 90% full.~~

Moudon Temption 100mL $40: 90% full Will trade for Moudons Eclipse

Will trade these for other freshies/citrus dupes. Just lmk what you have to trade and we can work something out.

Please comment before chatting.

[https://imgur.com/a/QYq6IdS](https://imgur.com/a/QYq6IdS)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$115.00active
6 days ago—active
6 days ago—active
6 days ago—active
6 days ago$40.00active
6 days ago$45.00active
4 days ago$45.00sold
4 days ago$40.00active
4 days ago$115.00sold
4 days ago$45.00sold
4 days ago$40.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.