Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/drdrip305 · 11 comments

Fragrance Declutter

Listing photos

16 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Green Irish TweedCreed · Full · 500 ml$1,600.00$3.20/mlNo comps yet
Full
full bottle500 mlnew open boxfull presentation

$1,600.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
SilverlakeBentley · Full · 100 ml$20.00$0.20/mlNo comps yet
~98 ml left

Bentley

Silverlake

full bottle100 mlused

$20.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Azlan Oud Saffron EditionAl Haramain · Full · 100 ml · 95%$20.00$0.21/mlNo comps yet
~95 ml left
full bottle100 mlused

$20.00

$0.21/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Blue Sapphire EDPLattafa · Full · 100 ml · 95%$15.00$0.16/mlNo comps yet
~95 ml left
full bottle100 mlused

$15.00

$0.16/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Notes 1Jo Milano · Full · 100 ml · 95%$25.00$0.26/mlNo comps yet
~95 ml left

Jo Milano

Notes 1

full bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Magnetic MuskHugo Boss · Full · 100 ml · 95%$75.00$0.79/mlNo comps yet
~95 ml left

Hugo Boss

Magnetic Musk

full bottle100 mlused

$75.00

$0.79/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Amethyst FusionLattafa · Full · 100 ml$25.00$0.26/mlNo comps yet
~98 ml left
full bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Kiamichi ElixirArabiyat Prestige · Full · 100 ml · 95%$25.00$0.26/mlNo comps yet
~95 ml left

Arabiyat Prestige

Kiamichi Elixir

full bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aromatix Sun KissedFrench Avenue · Full · 100 ml · 95%$30.00$0.32/mlNo comps yet
~95 ml left

French Avenue

Aromatix Sun Kissed

full bottle100 mlused

$30.00

$0.32/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gold OudBlend Oud · Full · 60 ml · 95%$60.00$1.05/mlNo comps yet
~57 ml left

Blend Oud

Gold Oud

full bottle60 mlused

$60.00

$1.05/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
MishlahLattafa · Full · 100 ml · 95%$20.00$0.21/mlNo comps yet
~95 ml left

Lattafa

Mishlah

full bottle100 mlused

$20.00

$0.21/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
BarricadeAlexandria Fragrances · Full · 60 ml · 95%$40.00$0.70/mlNo comps yet
~57 ml left

Alexandria Fragrances

Barricade

full bottle60 mlused

$40.00

$0.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
BlingArmaf · Full · 75 ml · 95%$25.00$0.35/mlNo comps yet
~71 ml left

Armaf

Bling

full bottle75 mlused

$25.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
JasmereFrench Avenue · Full · 100 ml$25.00$0.26/mlNo comps yet
~98 ml left

French Avenue

Jasmere

full bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aromatix Teas MeFrench Avenue · Full · 100 ml · 95%$30.00$0.32/mlNo comps yet
~95 ml left

French Avenue

Aromatix Teas Me

full bottle100 mlused

$30.00

$0.32/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Angel DustFugazzi · sold · Full · 100 ml · 90%$130.00$1.44/mlsold
~90 ml left

Fugazzi

Angel Dust

soldfull bottle100 mlused

$130.00

$1.44/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/xITIHA9](https://imgur.com/a/xITIHA9)

Cheapies in bundles of 2 or more or add $5.

\-Creed Green Irish Tweed 2014 batch 500 mL new with box and creed gray leather travel atomizer $1600

\-Bentley Silverlake 100 mL 98% full (Gio Essenza) $20

\-Al Haramain Azlan Oud Saffron Edition 100 mL 95% full (crystal saffron) $20

\-Lattafa Blue Sapphire 100 mL (Eros EDP) 95% full $15

\-Jo Milano Notes 1 100 mL (Myslf Absolu) 95% full $25

\-Fugazzi Angel Dust 100 mL 90% full $130 SOLD

\-Hugo Boss Magnetic Musk full press 100 mL 95% full $75

\-Lattafa Amethyst Fusion 100 mL (Il Padirino) 98% full $25

\-Arabiyat Prestige Kiamichi 100 mL (Y Elixir) 95% full $25

\-French Avenue Aromatix Sun Kissed 100 mL 95% full $30

\-Blend Oud Gold Oud 60 mL (stronger Oud wood) 95% full $60

\-Lattafa Mishlah 100 mL (Metallic Musk) 95% full $20

\-Alexandria Barricade 60 mL (Blockade) 95% full $40

\-Armaf Bling 75 mL 95% full $25

\-French Avenue Jasmere 100 mL 98% full (Tilia) $25

\-French Avenue Aromatix Teas Me 100 mL 95% full $30

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$25.00unknown
6 days ago$130.00unknown
6 days ago$75.00unknown
6 days ago$20.00unknown
6 days ago$1,600.00unknown
6 days ago$20.00unknown
6 days ago$20.00unknown
6 days ago$15.00unknown
6 days ago$25.00unknown
6 days ago$25.00unknown
6 days ago$30.00unknown
6 days ago$60.00unknown
6 days ago$40.00unknown
6 days ago$25.00unknown
6 days ago$25.00unknown
6 days ago$30.00unknown
4 days ago$1,600.00active
4 days ago$20.00active
4 days ago$20.00active
4 days ago$15.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$130.00sold
4 days ago$75.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$30.00active
4 days ago$60.00active
4 days ago$20.00active
4 days ago$40.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$30.00active

Deals happen on Reddit with u/drdrip305.