Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/Anxious_Respect5383 · 5 comments

Tom Ford, Sospiro, Ralph Lauren

Listing photos

4 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left
partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $295.92. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $295.92. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$290.00

$2.96/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Tom Ford

Ébène Fume

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $255.10. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $255.10. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$250.00

$2.55/ml

45% under MSRP · medium confidence

MSRP $460.00

Message about this bottle
Report a parsing error
~96 ml left

Sospiro

Vibrato

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $155.21. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $155.21. That is about the same as the $155.00 full-bottle median from 3 recent same-size full-bottle asks, so there is no meaningful liquid-price discount.

$149.00

$1.55/ml

3% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~98 ml left
soldpartial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $81.63. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $81.63. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$80.00

$0.82/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Read the original postShow

Tom Ford F\*\*king Fabulous - 100ml full presentation - \~98% full- $290

Tom Ford Ébène Fume - 100ml full presentation - \~98% full - $250

Sospiro Vibrato Tester - 100ml - \~96% full - $149

Raplh Lauren Ralph’s Club Parfum - 100ml Full presentation- \~98% full - $80 ❌SOLD❌

Paypal F&F

[https://imgur.com/a/aPdmA9U](https://imgur.com/a/aPdmA9U)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$290.00active
5 days ago$250.00active
5 days ago$149.00active
5 days ago$80.00active
3 days ago$290.00active
3 days ago$250.00active
3 days ago$149.00active
3 days ago$80.00sold

Asking about Fucking Fabulous 100 ml · $290