Mémo Paris
Moroccan Leather
“* Moroccan Leather 75ml BNIB - $120 shipped”
$120.00
$1.60/ml
4% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Mémo Paris
“* Moroccan Leather 75ml BNIB - $120 shipped”
$120.00
$1.60/ml
4% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle$120.00
$1.60/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleD.S. & Durga
“* Grapefruit Generation 100ml (sprayed 5 times) - $145 shipped”
$145.00
$1.46/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleImaginary Authors
“* Cape Heartache 50ml (sprayed 5 times) - $90 shipped - SOLD”
$90.00
$1.80/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
[https://imgur.com/a/BsYmool](https://imgur.com/a/BsYmool)
CONUS only
\_\_\_
***Memo Paris***
* Moroccan Leather 75ml BNIB - $120 shipped * Sherwood 75ml (sprayed once) - $120 shipped
***Pineward / Serge Lutens BUNDLE***
* Holy Cross 32ml + L’orpheline 50ml (sprayed once, sprayed twice) - $140 shipped
***~~Imaginary Authors~~***
* ~~Cape Heartache 50ml (sprayed 5 times) - $90 shipped~~ \- **SOLD**
***D.S.*** ***& Durga*** \- looking to trade this one
* Grapefruit Generation 100ml (sprayed 5 times) - $145 shipped
\_\_
**ADD ONS - $15**
1. Vintage Radio (98ml) 2. Dumont Nitro Red (93ml) 3. Hawas Black (95ml) 4. Rayhaan Corium - (99ml) 5. Najdia Intense (95ml) 6. Lattafa Atlas (53/55ml)
\_\_
***ISO***
* White Fir - Pineward * Amber Kiso - D.S. & Durga * Amber Teutonic - D.S. & Durga
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Moroccan Leather 75 ml · $120