Thameen Patiala Extrait
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Thameen Patiala Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Thameen Patiala Extrait
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Shipping not stated
Thameen Patiala Extrait
View listing12 hours ago
Not enough comps yet
$2.02/ml
Shipping included
Thameen Patiala Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.30/ml
Shipping included
Thameen Patiala Extrait
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Thameen Patiala Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 9 hours ago |
Thameen Patiala Extrait | u/bharr026 | 50 ml | partial bottle used | $99.00 $2.02/ml Shipping included | Not enough comps yet | 12 hours ago |
Thameen Patiala Extrait | u/elimination-process | 50 ml | full bottle new open box | $115.00 $2.30/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Thameen Patiala Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 3 days ago |