Regalien DEM
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Regalien DEM over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Regalien DEM
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping not stated
Regalien DEM
View listing1 day ago
36% under market · 1 comp
$2.90/ml
Shipping not stated
Regalien DEM
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.60/ml
Plus $4.00 shipping
Regalien DEM
View listing6 days ago
55% above market · 1 comp
$4.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Regalien DEM | u/Ehhpitome | 30 ml | decant | $80.00 $2.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Regalien DEM | u/Beejguch | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | 36% under market · 1 comp | 1 day ago |
Regalien DEM | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $4.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Regalien DEM | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $45.00 $4.50/ml Plus $7.00 shipping | 55% above market · 1 comp | 6 days ago |
Regalien DEM
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Regalien DEM | u/borntodeal716 | 80 ml | full bottle | $160.00 $2.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |