Penhaligon's Fortuitous Finley
View listing2 days ago
19% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Penhaligon's Fortuitous Finley over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Penhaligon's Fortuitous Finley
View listing2 days ago
19% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Penhaligon's Fortuitous Finley
View listing3 days ago
26% above market · 1 comp
$4.30/ml
Shipping not stated
Penhaligon's Fortuitous Finley
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $4.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Penhaligon's Fortuitous Finley | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 19% under market · 1 comp | 2 days ago |
Penhaligon's Fortuitous Finley | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Shipping not stated | 26% above market · 1 comp | 3 days ago |
Penhaligon's Fortuitous Finley | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $4.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |