Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir
View listing23 hours ago
8% above market · 1 comp
$2.80/ml
Plus $6.00 shipping
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 23 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir
View listing23 hours ago
8% above market · 1 comp
$2.80/ml
Plus $6.00 shipping
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir
View listing1 day ago
4% under market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir | u/Skapoodllle | 5 ml | decant | $14.00 $2.80/ml Plus $6.00 shipping | 8% above market · 1 comp | 23 hours ago |
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $13.00 $2.60/ml Shipping not stated | 4% under market · 1 comp | 1 day ago |
Montagne Parfums Pineapple Absolu Elixir | u/xRightyx | 10 ml | decant | $14.00 $1.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |