Miller Harris Tea Tonique Extrait
View listing2 days ago
15% under market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Miller Harris Tea Tonique Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Miller Harris Tea Tonique Extrait
View listing2 days ago
15% under market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Miller Harris Tea Tonique Extrait
View listing2 days ago
36% above market · 2 comps
$5.45/ml
Shipping not stated
Miller Harris Tea Tonique Extrait
View listing5 days ago
15% under market · 2 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Miller Harris Tea Tonique Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 15% under market · 2 comps | 2 days ago |
Miller Harris Tea Tonique Extrait | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $54.50 $5.45/ml Shipping not stated | 36% above market · 2 comps | 2 days ago |
Miller Harris Tea Tonique Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 15% under market · 2 comps | 5 days ago |