Loumari Noble Cavale
View listing23 hours ago
8% under market · 2 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Loumari Noble Cavale over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Loumari Noble Cavale
View listing23 hours ago
8% under market · 2 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Loumari Noble Cavale
View listing23 hours ago
25% above market · 2 comps
$4.75/ml
Plus $7.00 shipping
Loumari Noble Cavale
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.05/ml
Plus $7.00 shipping
Loumari Noble Cavale
View listing2 days ago
14% under market · 2 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loumari Noble Cavale | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 23 hours ago |
Loumari Noble Cavale | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $47.50 $4.75/ml Plus $7.00 shipping | 25% above market · 2 comps | 23 hours ago |
Loumari Noble Cavale | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $81.00 $4.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Loumari Noble Cavale | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 14% under market · 2 comps | 2 days ago |