Jovoy Remember Me
View listing7 hours ago
19% above market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Jovoy Remember Me over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Jovoy Remember Me
View listing7 hours ago
19% above market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
Jovoy Remember Me
View listing2 days ago
32% under market · 2 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Jovoy Remember Me
View listing3 days ago
19% above market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jovoy Remember Me | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | 19% above market · 2 comps | 7 hours ago |
Jovoy Remember Me | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 32% under market · 2 comps | 2 days ago |
Jovoy Remember Me | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | 19% above market · 2 comps | 3 days ago |