Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.80/ml
Shipping not stated
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.80/ml
Shipping not stated
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains
View listing3 days ago
22% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains
View listing3 days ago
29% above market · 1 comp
$3.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 22% under market · 1 comp | 3 days ago |
Hellenist Parfums Les Dieux Aux Bains | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 29% above market · 1 comp | 3 days ago |