Gisada Ambassador
View listing21 hours ago
Not enough comps yet
$0.84/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Gisada Ambassador over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Gisada Ambassador
View listing21 hours ago
Not enough comps yet
$0.84/ml
Shipping not stated
Gisada Ambassador
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.20/ml
Plus $7.50 shipping
Gisada Ambassador
View listing2 days ago
36% above market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Gisada Ambassador
View listing5 days ago
22% under market · 1 comp
$1.80/ml
Shipping not stated
Gisada Ambassador
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Gisada Ambassador | u/YahSai | 100 ml | partial bottle used | $59.00 $0.84/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 21 hours ago |
Gisada Ambassador | u/youme211 | 5 ml | decant | $16.00 $3.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Gisada Ambassador | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 36% above market · 1 comp | 2 days ago |
Gisada Ambassador | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $18.00 $1.80/ml Shipping not stated | 22% under market · 1 comp | 5 days ago |
Gisada Ambassador | u/youme211 | 5 ml | decant | $16.00 $3.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |