Frederic Malle En Passant EDP
View listing8 hours ago
10% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Frederic Malle En Passant EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Frederic Malle En Passant EDP
View listing8 hours ago
10% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Frederic Malle En Passant EDP
View listing3 days ago
10% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Frederic Malle En Passant EDP
View listing3 days ago
19% under market · 2 comps
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Frederic Malle En Passant EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping not stated | 10% above market · 2 comps | 8 hours ago |
Frederic Malle En Passant EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping not stated | 10% above market · 2 comps | 3 days ago |
Frederic Malle En Passant EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 19% under market · 2 comps | 3 days ago |