Davidoff Cool Water Intense
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Davidoff Cool Water Intense over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Davidoff Cool Water Intense
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Davidoff Cool Water Intense
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Davidoff Cool Water Intense
View listing5 days ago
Near market · 2 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Davidoff Cool Water Intense
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$0.57/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Davidoff Cool Water Intense | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Davidoff Cool Water Intense | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Davidoff Cool Water Intense | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 5 days ago |
Davidoff Cool Water Intense | u/xRightyx | 30 ml | decant | $17.00 $0.57/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |