Atelier Cologne Clémentine California Cologne
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 1 day ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Atelier Cologne Clémentine California Cologne over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Atelier Cologne Clémentine California Cologne
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Atelier Cologne Clémentine California Cologne
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.45/ml
Shipping not stated
Atelier Cologne Clémentine California Cologne
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$10.00/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Atelier Cologne Clémentine California Cologne | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Atelier Cologne Clémentine California Cologne | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $14.50 $1.45/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Atelier Cologne Clémentine California Cologne | u/Idiotsandcheapskate | 0.8 ml | sample | $8.00 $10.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |