Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$4.40/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$4.40/ml
Plus $10.00 shipping
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia
View listing2 days ago
19% under market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping not stated
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia
View listing2 days ago
28% above market · 1 comp
$2.05/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 19% under market · 1 comp | 2 days ago |
Acqua di Parma Mandorlo Di Sicilia | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $20.50 $2.05/ml Plus $6.00 shipping | 28% above market · 1 comp | 2 days ago |